27 Juni. Benoeming van den heer H. J. Reesink tot plaatsvervangend lid in voormelde Commissie. l8 Juli. Benoeming van den heer Dr. J. Hooykaas tot conrector aan het Gymnasium. Nieuwe vaststelling der Politie-verordening. Toelating der gekozen raadsleden J. Rut gers Jzn. en H. J. Rijsewijk. Verleening van een klein crediet aan Burg. en Weth. ter bestrijding der kosten van ontvangst op het Gemeentehuis al hier van de afgevaardigden van het Neder- landsch Onderwijzersgenootschap. Inlichtingen verstrekt aan den heer Van Meerde in zake den vervallen toestand van het trottoir in de Baankstraat in de Hoven. 22 Augustus. Benoeming van den heer Dr. C. Deknatel tot leeraar aan het Gymnasium. Benoeming van den heer C. Storm Buijsing tot lid van het Bestuur der Stichting „de Vullersfonds voor studiekosten." Voorloopige vaststelling der Gemeente rekening over 1903. Idem rekening 1903 der d.d. Schutterij. Toekenning aan „Zutphen Vooruit" van een subsidie ad f 100,ten behoeve der viering van den verjaardag van M. M. de Koningin. Continuatie der tijdelijke aanstellingen van de heeren Dr. P. M. Keer en I. H. Nort tot onderwijzers aan school A. 23 Augustus. Verlenging van het verleend verlof aan mej. H. Revelman, onderwijzeres aan school H, tot 1 October 1904. Besluit om aan Ged. Staten dezer Pro vincie te berichten, dat vermeerdering van het aantal stemdistricten in deze Gemeente voor de verkiezing van leden der lie Kamer onnoodig wordt geacht. Bericht aan Ged. Staten naar aanleiding der bemerkingen van den Schoolopziener in dit District, op de vastgestelde ver ordening regelende de jaarwedden van het onderwijzend personeel bij het O. L. Onderwijs in deze Gemeente. Ingebruikgeving aan de fa B. A. Albers, tot 1 Nov. 1904, van de oostelijke punt van blok 46 der Marschweide. Sept. Ingebruikgeving voor onbep. tijd aan de Zutphensche IJsvereeniging van den vijver in het Coenenspark, met vergunning om in dien vijver de noodige gasbuizen te leggen, ten einde dien vijver bij ijsfeesten te verlichten en op het eilandje in dien vijver een gebouw op te richten dienende voor bergplaats en als vereenigingsgebouw. a. Benoeming van 8 Ambtenaren van den Burg. Stand. b. Bepaling aangaande de toekenning dei- vast te stellen jaarwedden. c. Aanwijzing der lokalen, noodig voor den Burg. Stand. 22

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1904 | | pagina 13