naren van den Burg. Stand in deze Ge meente, geen bedenkingen heeft. 6 Juni. Vaststelling eener verordening op het rij den met stoomtrammen in de bebouwde kom dezer Gemeente. Opzegging aan J. H. Bakker J.Hzn., van de westelijke strook van den door hem gehuurden tuin aan den Warnsveldschen weg, en in verband hiermede vermindering der pacht van 69,op 67, Verhuring aan G. J. Koordeman. van het aan Bakker voornoemd ontnomen gedeel te van dien tuin, tegen 2,per jaar. 27 Tuni. Eervol ontslag aan den heer Dr. G. Blok huis, als conrector aan het Gymnasium. Continuatie der tijd. aanstellingen van de lieeren J. W. van Loo en L. E. Claus als hulpleeraren aan de Teekenschool. Continuatie der tijd. aanstellingen van de lieeren Nort, Wolters, Zuuring, Baron, Fahro, de liaan, van Loo, Claus en Wassink als leeraren aan de Burger Avondschool. Continuatie der tijd. aanstellingen van de lieeren de Jonge, Nort en Mej. Michielsen als leeraren aan de H. B. School. Onderhandsche verhuring van de kazerne „het Burger Weeshuis" aan den Staat der. Nederlanden, van 1 Sept. 19041 Mei 1906 Vaststelling der verordening, regelende de jaarwedden van het onderwijzend perso neel bij het O. L. Onderwijs. 27 Juni. Kennis genomen van de mededeeling, dat Burg. en Wetli. hebben bepaald, dat voor taan in de bestekken van aanbesteding het minimum-loon der ambachtslieden in plaats van op 15 en 11 cent per uur, op 17 en 13 cent wordt gebracht. Verleening van een crediet ad 100, aan Burg. en Weth. ten behoeve der voorloopige regeling van den ontsmet- tingsdienst. Machtiging aan Burg. en Weth. tot even- tueele splitsing der klassen aan de H. B. School, tot een maximum van jo. Verzoek aan H. M. de Koningin, om de d.d. Schutterij in deze Gemeente gelijk te stellen met eene rustende. Besluit om den heer Dr. M. Kreunen, leeraar aan het Gymnasium, geen ontsla?, doch des gevraagd een jaar verlof te verleenen. Voor kennisgeving aangenomen een adres der Tramweg Mü Zutphen—Emmerik, houdende verzoek om nogmaals in over- weging te nemen het verzoek tot uit. keering der rente garantie. Benoeming van den heer Mr. C. E. Stolk tot lid der Commissie voor de Muziek school. Benoeming van den heer Mr. II. C. Pen- nink tot lid der Commissie van aansla? voor de bedrijfsbelasting. 20 21 Q

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1904 | | pagina 12