Bijlage Den 7<>cn November werd tot onderwijzer aan dezelf de school benoemd de heer H. Woudstra. Aan school F trad de heer Langenberg in functie. Van i December 1903 af, was die betrekking tijde lijk waargenomen door den heer L. Oosterkamp (vacature van Munster.) Aan school H werd de heer Inklaar, in het begin des jaars naar Haarlem vertrokken, vervangen door den heer Arend Pot. Deze, den Maart door den Raad benoemd, aanvaardde zijne betrekking op 25 April. Van 1 Januari tot 24 April was tijdelijk werkzaam mej. J. M. C. VAN Dam. Den 8stcu Maart werd mej. Helena Revelman ongesteld. Een maand verlof werd haar verleend en 1 Mei keerde zij in de school terug, om die echter den ióden dier maand weer te verlaten. Na nu 2 maanden verlof te hebben genoten, werd zij door voortdurende ongesteldheid genoodzaakt eervol ontslag te vragen wat haar 3 October werd verleend. Tijdens de vacature en die ongesteldheid kreeg de school weer hulp van mej. J. M. C. van Dam. Den 3osteu Augustus werd door h.h. Burgemeester en Wethouders tot tijdelijke onderwijzeres aangesteld mej. J. H. Meuleman. Den i2<fcn December werd door den Raad benoemd mej. A. J. VAN DEN BERG. Aan de R. Kath. meisjesschool trad mej. M. A. VAN Bers op in de plaats van mej. M. J. A. ZuiDGEEST, terwijl mej. M. J. MOSSELMAN werd vervangen door mej. A. M. C. Schülinck. liet aantal onderwijzeressen werd vermeerderd met mej. H. M. IIaverink. Bijlage E. 3 Op de R. Kath. jongensschool werd met 1 November de heer M. Robf.rtz vervangen door den heer Th. P. J. Snijders. School voor Chr. Nat. onderwijs (hoofd de heer de Zeeuw) Den iston Mei werd mej. A. J. Spaanderman, den 1 sten April naar Warnsveld vertrokken, vervangen door mej. A. de Zeeuw. Den is'eu September zag mej. J. M. M. ROOSEN door familieomstandigheden zich plotseling genoodzaakt ont slag te vragen. Eerst met 1 Januari 1905 kon de vacature worden vervuld en wel door den heer K. G. Rouwen horst. Op de school voor Chr. Nat. onderwijs (Hoofd de heer Ormel.) vertrok 1 Februari de heer STIKSMA als hoofd der school naar Opcinde. Zijne plaats werd den zelfden dag vervuld door den heer P. K. Dam, die 31 December als hoofd der school naar Stad-Vollen- hove vertrok. Den i^ten Juni trad tijdelijk in functie de heer G. J. GROOTHULZE, doch reeds 1 Juli vertrok hij als onderwijzer naar Beekbergen. Op 24 October aanvaardde mej. H. W. MULDER hare werkzaamheden. Eéne vacature wordt met 1 Februari vervuld. Aan school A werd aan Dr. P. M. Keer voor den cursus 1904/5 weder het onderwijs in de plant- en dierkunde opgedragen voor 1 uur 's weeks, op eene bezoldiging van 100 gulden; en aan den heer I. H. J. NORT, dat in de natuurkunde op dezelfde voorwaarden. De bijzondere lessen aan leerlingen der zevende en achtste klasse van school A worden gegeven in het gebouw der Hoogere Burgerschool. 2

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1904 | | pagina 125