i8 som vail 450,als gedeelte der be looning van het personeel te diens kantore. 2 Mei. Verpachting van een terrein aan den Emmerikschen weg aan den heer E. Lofvers. Beschikbaarstelling van een terrein aan de zuidzijde der Vischpoorthaven tot opslag plaats van goederen. Vaststelling primitief kohier Hoofd Om slag tot een bedrag van ƒ66951,02, met eene heffing van 3%. 16 Mei. Vergunning aan den heer B. J. von Pritzelwilz van der Horsttot plaatsing van een ijzeren hek om het graf No. 182 der ie klasse op de Algemeene Begraafplaats. Goedkeuring der rekening van de Gezond heidscommissie over 1903. Benoeming van den heer J. Goemans, tot leeraar in het Hoogduitsch aan het Gym nasium, voor den cursus 1904/5. Een crediet verleend van f 1000,over 1904 tot bestrijding der kosten van de werken in het belang eencr verbetering van de landerijen. Vaststelling eener verordening regelende de jaarwedden der leeraren aan de Hoogere Burgerschool. Machtiging verleend om het Departement van Koloniën mede te deelen, dat de Raad genegen is het Burger Weeshuis wederom als kazerne te verhuren voor een jaar, voor 2000, 19 6 Juni. Afwijzend beschikt op een adres van de Tramwegmaatschappij „ZutplienEmme rik," houdende verzoek om te erkennen de bij te dragen rentegarantie over het 2e halfjaar 1903, ad 1879,07V. Verlof tot afwezigheid voor 2 maand verleend aan Mej. Revelman, onderwijzeres aan school H. Benoeming van Dr. D. A. Sloos tot leer aar in de Geschiedenis a/d H. B. S., voor den cursus 1904/5. Verhuring aan de Naaml. Vennootschap ,.Ivon. Rott. Cementsteenfabriek" te Rotter dam, van een terrein benoorden de Noorder haven, voor opslagplaats van grint enz. Uitgifte in erfpacht aan J. H. ten Elze, van een terrein gelegen aan de westzijde van den Emmerikschen weg. Opzegging tegen 15 Dec. van de pacht van het ie onderdeel van de Lunetten van het Wambuis, bewesten den Emme rikschen weg, aan Joh. Hillegers, en kwijt schelding dezer huur aan genoemden pach ter over 1904. Besluit tot het afbreken van de onder wijzerswoning bij school G ten behoeve van de vergrooting dier school. Bericht aan heeren Ged. Staten dezer Provincie, dat de Raad tegen het door dat College voorloopig vastgesteld bedrag (in totaal) voor de bezoldiging van Ambte-

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1904 | | pagina 11