10 die reeds in het jaar 1903 met goed gevolg het eindexamen had afgelegd. Een ander leerling was door langdurige ongesteldheid verhinderd aan het eindexamen deel te nemen. De overige 21 leerlingen onderwierpen zich aan het eindexamen, dat, voor zoover 't het mondeling gedeelte betreft, te Arnhem werd afgenomen onder Voorzitterschap van Dr. H. VAN DE Stadt, Directeur der Iloogere Burgerschool aldaar, terwijl van het personeel der Zutphensche school in de examen-com missie zitting hadden Dr. B. C. GOUDSMIT, Dr. P. M. Keer, J. Goemans, H. C. Hellet en L. D. Wolters. Aan het mondeling examen namen deel 117 Candidaten. Van de Zutphensche Candi- daten ontvingen 16 het getuigschrift. Afgewezen werden 5 mannelijke leerlingen. De namen der geslaagden zijn in alphabe- tische volgorde: H. Bejjers. J. A. Beijers. B. W. van Gorkom. R. C. Gravestein. B. Hartog. J. I-lESKES. J. C. Klaassen. (vrouwelijk.) W. H. Kobus. J. Kok. Bijlage D. H. G. J. Kramer. W. A. D. J. J. Lefeber. G. J. Lindenhovius. H. A. Luppes. K. Pelger. N. A. M. van Riemsdijk, (vrouwel.) E. Vleming. Van de geslaagde mannelijke leerlingen studeeren 1 voor tandarts, 4 voor veearts, 2 voor arts, 1 aan de Koninklijke Militaire Aca demie voor Infanterie Nederland, 1 voor Lager Onderwijs, 1 voor de Registratie, 1 voor Oost-Indisch Ambtenaar, 1 voor de posterijen, 1 voor Teeken- en Middelbaar Onderwijs terwijl 1 in den handel gaat. Van de geslaagde vrouwelijke leerlingen studeert: 1 voor ingenieur, en 1 voor Lager Onderwijs, De leerlingendie niet geslaagd zijn, keer den weder op de school terug. De leerling der Vdc klasse, die reeds een jaar vroeger het eindexamen met goed gevolg had afgelegd, slaagde voor de Koninklijke Mili taire Academie, Artillerie Nederland. 11

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1904 | | pagina 117