i6 7 Maart. Goedkeuring der benoeming van Mevrouw Unia Steyn Parvé, tot leerares aan de Muziekschool. Machtiging aan Burg. en Weth. om in onderhandeling te treden met de Staats spoorweg M'j over een te bouwen brug over de IJsselbrug ten behoeve der gas- en telegraafleidingen. Goedgekeurd, dat Burg. en Weth. aan de Kamer van Kooph. en Fabr. hebben bericht, dat het beter is voorloopig geen adres in zake opheffing tollen straatweg DeventerWinterswijk aan de 2e Kamer te richten. 28 Maart. Vergunning aan den heer Verhoeven te Utrecht tot het plaatsen van een steenen zuiltje enz. op een graf op de Alge- meene Begraafplaats. Benoeming van den heer Mr. H. C. Pennink, tot Provisor van het Bornhof. Benoeming van den heer H. W. Massink, tot Provisor van het O. en N. Gasthuis. 11 Vaststelling der verordeningen op de hef fing en de invordering van kade-, lig-, haven- en kraangelden. Vaststelling der verordening op de be woning en het bouwen. (art. 1 der Woningwet.) Besluit tot uitbreiding van school I met één lokaal. Goedgekeurd, dat de pacht der bouw- i7 landen op de Marsch en op het Helbergen tot 15 Dec. 1910 wordt verlengd. 28 Maart. Besluit om aan den Dir. Gen. der Maat schappij tot Expl. van S. S. mede te deelen, dat de Raad na 31 December 1904 zijn besluit tot het verleenen eener bij drage ad f 25000,— ten behoeve van den bouw van een tunnel aan de Nieuwstad niet meer wenscht gestand te doenindien vóór dat tijdstip het aanbod niet is aan genomen en met de plannen, voortvloeiende uit de uitvoering van dat werk, in 1905 niet is aangevangen. 2 Mei. Benoeming van den heer B. A. Albers, tot Provisor van het O. en N. Gasthuis. Benoeming van den heer PI. W. Massink, tot Provisor van het Bornhof. v, Benoeming van den heer H. Kuipers, tot rentmeester van het O. en N. Gasthuis. Goedkeuring der rekeningen over 1903 van: a. de Muziekschool, b. de Bewaarscholen, c. het Stedelijk Ziekenfonds, d. de Kamer van Koophandel en Fabrieken. Afwijzende beschikking op een adres der Zutphensche Spekslagersvereeniging, hou dende verzoek tot het insteilcn eener markt van levende varkens op het Broederen kerkplein alhier. Goedkeuring dat over 1904 als restitutie aan den Gem. Ontv. wordt betaald de

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1904 | | pagina 10