14 5 Januari. Vaststelling voorwaarden, waaronder aan de Vereeniging „Zutphen Vooruit" in bruikleen wordt afgestaan een gedeelte van het Wijnhuis met den zich daarin bevindenden inventaris en oudheden. Ruil van grond aan den Warnsveldschen weg met de David Evekinkstichting. Mededeeling in zake het drinkwater der Nortonpomp aan de Noorderhaven. 2 Februari. Eervol ontslag aan Mej. A. G. Arentsen, onderwijzeres aan school B/C. Vergunning aan de Tramweg Mü „de Graafschap" om in den hoek bij den Warns veldschen weg en Buitensingel, voor den draai der tram een hoekje grond op te hoogen voor het leggen van rails. Benoeming van Mej. H. M. Baanders, tot onderwijzeres aan school G. Idem van Mej. J. Bilderbeek, aan school E. Idem van Mej. J. G. M. H. Regout, aan school E. Idem van Mej J. H. van Omme, aan school B/C. Benoeming van den heer Dr. A. J. van Rhijn, tot lid der Commissie voor de Muziekschool. Verworpen het voorstel Albers tot heffing eener belasting op het houden van too- neelvertooningen enz. Verkoop van de perceelen Nos. r en 2 op de Hooge Losplaats aan de fa Reesink Co. 15 2 Februari. Hypothecaire verbinding van Gemeente- eigeiidommen ten behoeve der Rijksver zekeringsbank tot zekerheid van de na koming der verplichtingen uit de Onge vallenwet voortvloeiende. Machtiging aan Provisoren van het O. N. Gasthuis tot toekenning van pensioen aan Mej. Broes van Dort en Mej. v. d. Veen. 2 Maart. Verpachting van weiland aan J. Koenders, tot I Dec. 1903. Verhuring huis aan de IJsse'ikade aan H. van Beest. Verzoek aan H. M. de Koningin om ver gunning tot gelijktijdige toelating van meer dan 600 kinderen op school I. (Zie ook 10 Aug.) Aanvulling verordening, regelende de pen sioenen van de Gemeente-ambtenaren enz. Ingebruikgeving van een lokaal van de H. B. S. voor het geven van een cursus in de landbouwkunde. 23 Verpachting van weiland aan G. Franken tot 1 Dec. 1903. Verhuring van een perceel land aan C. C. Addink, voor het plaatsen van een zaadberg. Wijziging overeenkomst met het Rijk, wegens het onderhoud en het gebruik als los- en laadplaats van een strekdam met aanheclitingskrib langs den IJssel. Ruiling van grond aan het Zwarte Wegje met H. Koordeman.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1903 | | pagina 9