Bijlage E. 4 was, vervangen door Mejuffrouw J BlLDERBEEK, daartoe benoemd in de vergadering van den Gemeenteraad van 2 Februari. Nu deze eerst met i Mei hare betrekking kon aanvaardenwas de Heer Ansink zoo welwillend tot dien tijd aan de school werkzaam te blijven. Bij besluit van 23 September is door Heeren Burge meester en Wethouders de Heer J. E. RIETBERGEN, onderwijzer aan school Emet ingang van 1 October aangewezen als iste onderwijzer aan die school, terwijl hij bij besluit van Heeren Burgemeester en Wethouders van 21 November werd aangewezen als onderwijzer met verplichte hoofdacte aan die school, volgens al. 3 art. 24 der Wet op het Lager Onderwijs. Aan school F werd door de benoeming van Mejuf frouw J. G. M. H. REGOUT het personeel met 1 onder wijzeres uitgebreid. Deze benoeming geschiedde in de vergadering van den Gemeenteraad van 2 Februari, ter wijl de nieuw benoemde onderwijzeres den 1 sten Maart in functie trad. De lieer C. G. van Munster, die met 1 November in functie is getreden als onderwijzer aan school D, werd in de vergadering van den Gemeenteraad van 30 November vervangen door den Heer A. W LANGENBERG. Daar deze niet onmiddellijk beschikbaar was, werd door Heeren Burgemeester en Wethouders bij besluit van 23 October tijdelijk aangesteld de Heer L. OOSTER- KAMP van Gorsel, met ingang van 1 November. Aan school G werd Mejuffrouw W. J. M. Priems, die op verzoek eervol ontslagen was in de vergadering van den Gemeenteraad van 5 Januari, vervangen door Mejuffrouw H. M. Baanders, daartoe benoemd in de Bijlage E. S vergadering van den Gemeenteraad van 2 Februari. Zij trad den isten April in functie. Aan school H werd de Heer D. Inklaar wegens zijne benoeming tot onderwijzer te Haarlem, in de vergadering van den Gemeenteraad van 30 November eervol ontslagen, met ingang van 25 Februari 1904. Aan school werd Mejuffrouw C. KERKMEIJER in de vergadering van den Gemeenteraad van 30 November op verzoek eervol ontslagen met ingang van 1 Maart 1904. I11 hare plaats werd in de vergadering van den Gemeenteraad van 21 December benoemd Mejuffrouw M. Kopper, van Stroe (gemeente Barneveld.) Aan de Herhalingsschool in school F is thans alleen werkzaam de Heer E. J. WasSINK. De hulp van den Heer G. J. WASSINK, die den vorigen cursus de lessen in de landbouwkunde gaf, is overbodig geworden, nu de Heer E. J. WaSSINK de acte voor landbouwkunde heeft verkregen. Aan de school voor Chr. Nat. Onderzoi/s Oude Wand trad met 1 Juni als onderwijzeres op Mejuffrouw A. J. Spaanderman, terwijl met 1 September de Heer G. Mul naar Pernis vertrok. Aan de Roomseh-Katholieke jongensschool werd de Heer L. J. W. BORGERS, wegens zijne benoeming tegen 1 Maart als Hoofd der Leoschool te Borenlomet 1 April vervangen door den Heer J. V. D. Laan. Aan de school voor Chr. Nat. Onderzo ijs Paardenzoal werd op 1 Januari 1903 de Heer A. Maaskant ver vangen door den Heer H. S'riKSMA. Aan de Roomsch-Katholieke meisjesschool werd het

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1903 | | pagina 97