Plaatselijke verordeningen enz. gedurende het jaar vastgesteld. 1Strafv er or den in gen Geene. 2. Bclastingver ordeningen. 1 Sept. Verordeningen op de heffing en invordering van het marktgeld op de Veemarkt. 19 Oct. Verordening heffing 28 opcenten op de hoofd som der Rijks personeele belasting. 3. Verordeningen van verschillenden aard. 2 Maart. Wijziging der verordening, regelende het verleenen van pensioen door de Gemeente aan Gemeente-ambtenaren enz. 30 Nov. Verordening, tot wijziging der verordening, regelende de bezoldiging van het onderwij zend personeel aan de O. L. scholen (met uitzondering der herhalingsscholen). 13 30 Nov. Reglement voor de Werklieden in dienst bij de openbare werken, de gasfabriek, de wa terleiding en den reinigingsdienst. 21 Dec. Verordening, aanwijzende de bebouwde kom men in de Gemeente. 4. Instruction. 29 Dec. Instructie voor de gemeentewerklieden met uitzondering van die bij de Gasfabriek en Waterleiding. (vastgesteld door Burg. en Wethouders). Vernietiging of schorsing van plaatselijke verordenin gen had niet plaats. Belangrijkste zaken in den Raad behandeld. 5 Januari. Eervol ontslag aan Mej. W. M. J.Priems, als onderwijzeres aan school G. Toekenning stads Doet. praebende aan W. F. M. Schutte. Bereidverklaring 0111 een vergaderlokaal ten gebruike te geven aan de PI. Com missie, bedoeld bij Kon. besluit van 26 Nov. 1902 (Stbl. No. 202). Verhuring aan den Staat der Nederlanden, ten behoeve der bureaux voor den Raad van Beroep voor de Beroepswet, van ver trekken van een aan deze Gemeente toe- behoorend pand, en verleening crediet van 1400,voor het in orde maken dier vertrekken. 12 NAME N. BETREKKING. DATUM VAN INGANG der benoe ming. van het ontslag. Mej. J. Bilderbeek. C. G. van Munster. Mej J. G M. H. Regout. Mej. W. M. .JPriems. Mej. H. M. Baanders. Mej. E. Vrugtmau A. van Eekeren. Mej. J. A. A. Kumpe. Onderwijzeres Sehool E. Onderwijzer ld. F. Onderwijzeres Id. Id. Id. Id. G. Id. Id. Id. Id. ld. 1. Onderwijzer Id. I. Onderwijzeres Herli. Sch. in school H. (tijd.) 1 Mei. l Maart. 1 April. 1 Febr. 1 Oct. 1 Nov. 1 April. 1 Jan.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1903 | | pagina 8