G. F. van Kempen. E. C. vox Pritzelwitz v. d. Horst. G. M. von Pritzelwitz v. d. IIorst. G Ilsink. R. M. de Jong. J. Kat. Th. D. Kraus. (vrouwelijk.) J. E. Kreijenbroek. C. J. L. Kuiler. E. Kuitf.rt. (vrouwelijk.) G. Langeler. J. D. Lier A. J. W. Monnik. W. H. Schukking. H. A. Sannes Spandaw. W. H. Staring. J. S. Fentener v. Vlissingen. (vr) J. ter Weel. J. S. WIJLER. Van de geslaagde mannelijke leerlingen studeeren 7 aan de Polytechnische school1 ;s cadet aan de Koninklijke Militaire Acade mie te Breda voor genie Nederland, 1 studeert in de medicijnen, 2 studeeren aan de Vee artsenijschool 2 bereiden zich voor voor het Staatsexamen voor de Universiteit (afdeeling A), 1 studeert voor onderwijzer, 1 is in Militairen dienst, 1 studeert aan de landbouw school te Wageningen1 studeert voor Gas- fabrikage, 1 is geplaatst bij de Hollandsche Bijlage D. 13 IJzeren Spoorweg-Maatschappij4 zijn in den handel1 is weder op school teruggekeerd om zich voor te bereiden voor cadet aan de Koninklijke Militaire Academie. Van de vrouwelijke leerlingen studeeren 2 voor de acte Fransch Middelbaar onderwijs, 1 studeert voor Apothekeres, 1 bereidt zich voor voor het Staatsexamen voor de Uni versiteit (afdeeling B) De leerling der HU6 klasse, die zich onder wierp aan het examen voor de cadettenschool te Alkmaarwerd geplaatst. De vrijwillige oefeningen in den wapen handel werden bijgewoond door 4 leerlingen der IIIl,e klasse, 5 leerlingen der IV«'« klasse en 4 leerlingen der V<I« klasse, terwijl 1 leerling der V*e klasse bij het reservekader zijn dienstplicht vervult. De theoretische lessen worden gegeven in vier localen der school. De regeling der uren heeft weder plaats gehad in overleg met den Directeur, teneinde zooveel mogelijk er voor te zorgen, dat het onderwijs geen schade lijdt. Bevordering lot De bevordering tot hoogere klassen heeft hoogere klassen, plaats gehad voor hen, die zonder her examen tot eene hoogere klasse konden worden be vorderd in eene plechtige bijeenkomst van de Commissie van Toezicht, Directeur en leer aren en de leerlingen, op Dinsdag 7 Juli, in 12

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1903 | | pagina 89