fff Bijlage B. 6. Verbetering van Woningen; Overbevolking. Toepassing van art. 12 der Niet toegepast. Woningwet. 7. Idem van art. 16 der Wo ningwet. Aanschrijvingen tot verbete met opgave van het aantal aanschrijvingen en van het aantal gevallenwaarin de be woning ingevolge de aanschrijving werd gestaakt. 9. Aanschrijvingen ter zake van overbevolking. 10. Toepassing van art. 17, Iste lid, der Woningwet. Idem. Op advies der Gezondheids-Com missie werd eene aanschrijving door Burgemeester en Wethouders gericht aan J. A. Hillige, betreffende den onhygienischen toestand van zijn perceel No. 37, Melatensteeg. De eigenaar bleek genegen te zijn tot het aanbrengen van verbe teringen, doch vroeg uitstel tot aan het voorjaar 1904. Geene. Niet toegepast. Onbewoonbaarverklaring, ontruiming, sluiting en afbraak. Niet voorgekomen. 11. Onbewoonbaarverklaring in gevolge art. 18, Iste lid, der Woning wet, met opgave van het aantal onbewoonbaar verklaarde woningen. 12. Onbewoonbaarverklaring in gevolge art. 18, Ih'e lid, der Wo ningwet. Idem. Bijlage B. 3 13. Toepassing van art. 18, IVde lid, a, b en c der Woningwet. 14. Ontruiming en sluiting van onbewoonbaar verklaarde woningen, met opgave van het aantal gevallen. 15. Toepassing van art. 22 der Woningwet. 16. Idem. van art. 25 der Wo ningwet. Onteigening. 17. Onteigening volgens art. 77 Niet voorgekomen, der Onteigeningswet, onderscheiden naar gelang art. 77, Iste; Hde) Hple en IVdc lid, is toegepast; met ver melding, of de onteigening geschied de ten name der gemeente of van vereenigingenvennootschappen of stichtingen, krachtens raadsbesluit of krachtens Koninklijk besluit. Uitbreiding van bebouwde kommen. iS. Raadsbesluiten ingevolge art. Niet genomen. 27, late lid, der Woningwet. Toe passing van art. 27Ilde en lilde lid. 19. Raadsbesluiten ingevolge art. Idem 28, Iste en Ilde lidder Woningwet. Toepassing van art. 28, lilde lid. Niet voorgekomen. Idem. Idem. Idem.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1903 | | pagina 78