3§ 22. 6 publicatieborden. 23. Twee openbare privaten. 24. 26 urinoirs op diverse plaatsen. 25. 27 watertrappen en spoelingen. In het Gemeentehuis werden de kamers naast de Raadzaal van meubilair voorzien. Het leiendak boven de Raadzaal werd aan de voor zijde grootendeels vernieuwd. De buitengevels werden geverfd. Een der bovenlokalen van het gebomv der militiezaal aan het Kerkhof werd ingericht voor de vergaderingen van de Commissie voor de Ongevallenwet, terwijl de meubileering daarvan door het Rijk geschiedde. Van de Boter hal werd het buitenwerk geverfd. De oude portiek in de Hofstraat vóór het Wijnhuis, de vroegere stadspui, dateerende van 1660, werd voor een groot gedeelte in zandsteen vernieuwd, in vorm, afmetingen en ornamentiek overeenkomende met de bestaande. De lokalen boven het Wijnhuis, in gebruik en onder beheer van de Commissie voor het museum, werden geverfd, evenals de gevels van het Wijnhuis. Aan de Zuiderhaven werd een urinoir geplaatst. Het onderhoud der overige gebouwen en inrichtingen geschiedde naar behooren en alles verkeert in goeden toestand. De bergplaats voor brandweermiddelen aan het Kerk hof werd ontruimdaan het kerkbestuur afgestaan en de daar geplaatste slangenwagen overgeplaatst naar de bergplaats voor de brandcards in de Raadhuissteeg naast de boterwaag. 39 De kostenaan een en ander besteedhebben be dragen 5332,57i, waaronder voor het onderhoud van het Gemeentehuis 880,854 Voor meubilair 473>85 schoonhouden 472,37 De restauratie van de portiek aan het Wijnhuis vorderde eene uitgaaf van 707,65 Torens. De leibedekking van den Wijnhuistoren vorderde belangrijke verbetering; met de herstelling werd een begin gemaakt; in 1904 zal deze worden afgewerkt. De vloer van den uurwerkzolder werd vernieuwd en de muren van binnen afgebikt en opnieuw beraapt. De Wijnhuistoren werd schoongemaakt en bijgeverfd. De onderhoudskosten hebben bedragen 233,554. Gebouwen bestemd voor openbaar onderwijs. Deze zijn de volgende: 1. De bewaarschool op den Paardenwnl. 2. De bewaarschool in de Hoven, met woning voor de onderwijzeres. x. School A aan het Oude Wand. B/C aan de Gasthuisstraat. D in de Waterstraat. E in de Polsbroek. F in de Hoven. G op den Paardenwalmet de daarbij be- hoorende onderwijzerswoning. II aan den Louise-Singel. I aan den Tadamasingel.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1903 | | pagina 21