sluit van 7 April 1902, om in de kosten van een tunnel onder het spoorwegem placement aan de Nieuwstad f 25000, bij t<» dragen. 19 October. Eervol ontslag aan den heer C. G. van Munster, als onderwijzer aan school F, en aan Mej. S. C. Kisslig, als onder wijzeres aan school A. Vaststelling Gein. begrooting voor 1904. Verzoek aan H. M. de Koningin om de jaarwedde van den Commissaris van Poli tie van f 2000,— op f 2300,te brengen. Verhooging jaarwedde hoofd-opzichter der Gem. werken tot f 1100,— Regeling jaarwedden Politie personeel. Verhooging jaarwedde van den leeraar aan het Gymnasium Dr. K. O. Meinsma, met 200, Verleening subsidie voor 1904 van 200, aan de Vereeniging tot bevordering van Paardenmarkten. Heffing voor 1904 van 28 opcenten op de hoofdsom der Rijks pers. belasting. Afwijzend beschikt op het voorstel Rut gers om geen huur meer te heffen voor het gebruik der boterhal door den G. O. Bond van Coöp. Zuivelfabrieken. Vaststelling gasprijs. 2 Nov. Ingebruikgeving grooten vijver in het Coenenspark aan de Zutph. IJsvereeniging. Vaststelling voorwaarden, waaronder bij vervroegde ontruiming der bleek aan de Nieuwstad de grond beoosten de eigen dommen van A. J. Reinders aan dezen wordt afgestaan. 2 Nov. Eervol ontslag aan den heer C. A. Wolters, als Rentmeester der St. Anne Broederschap. 30 Nov. Eervol ontslag aan Mej. C. Kerkmeijer, als onderwijzeres aan school I. Eervol ontslag aan den heer D. Inklaar, als onderwijzer aan school H. Benoeming van den heer A. W. Langen- berg, tot onderwijzer aan school F. Herbenoeming van de H.II. J. Hasselo, H. Ketjen en Ch. M. Iïenny, resp. tot Provisoren van het O. N. Gasthuis, het Bornhof en het Burger Weeshuis. Herbenoeming van den heer J. E. de Voogt G.Nz. als lid der Commissie van Toezicht op het L. O. Benoeming van heer R. H. Loef Schup- hoven tot Rentmeester der St. Anne Broederschap. Besluit om bij het Rijk er op aan te dringen om de ruïne der voorm. Nieuw- stadspoort te onderhouden of anders dit monument met een behoorlijk terrein ter beschikking van de Gemeente te stellen. Vaststelling van het Werklieden-reglement. Verwijdering van boomen in de Dwars straat en bij de Bewaarschool in de Hoven. Opzegging aan A. J. Reinders van het 22 23

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1903 | | pagina 13