Bijlage M. 2 verzoek om de goedkeuring te onthouden aan het raadsbesluit tot aangaan geldleening voor de nieuwe Gasfabriek. 4 Mei. Voor kennisgeving aangenomen eene missive van den Min. v. W. H. en N. betreffende de gasleiding naar de Hoven, boven over de IJsselbrug, waartegen bij Z. Exc. bezwaren bestaan. Afwijzend beschikt op een verzoek van den heer M. G. A. Wennips, om wijziging van art. 6 der voorwaarden voor de levering gas en restitutie van f 1,61 voor te weinig* gebruikt gas over één meter. 8 Juni. Aangaan geldleening groot 700000, tot dekking kosten nieuwe Gasfabriek. v Bericht en raad aan Ged. Staten op adres J. B. Ruijsink c.s., houdende bezwaren tesren gemelde geldleening. 19 Juni. Besluit om in het bestek betreffende het graven van een havenhet ophoogen van het tcriein en het maken van de gebouwen enz. voor de gasfabriek op te nemen de arbitrage, zooals die in dat bestek is om schreven. Voor kennisgeving aangenomen de mede- deeling dat het graven van een toegangs kanaal enz. voor de gasfabriek, bij aanbe steding is gegund aan den heer A. Bogerd te 's Hage, voor 322870, 23 Sept. Uitbreiding inrichting voor het opwekken Bijlage M. 3 van electriciteit voor verlichting in de nieuwe Gasfabriek. 5 Oct. In erfpacht nemen van het Rijk van een strook grond bij het te graven havenkanaal ten behoeve der nieuwe Gasfabriek. 19 Oct. Afwijzend beschikt op het voorstel van den heer Groeneveld tot verhooging der jaar wedde van den beambte de Haan aan de Gasfabriek. 19 Oct. Idem op het voorstel van den heer Engelen, om op de begrooting voor de Gasfabriek den post „Uitkeering bij ongelukken f 1000" te schrappen. Vaststelling van den gasprijs voor gewoon gas op 0,06 en voor gas over muntgas meters op 0,07 per M3. 30 Nov. Vaststelling Reglement voor de werklieden in dienst bij de openbare werken, de gas fabriek, de waterleiding en den reinigingsdienst. Vermindering van pacht ten behoeve der Wed. J. Bobbink en C. H. Dommerholt, wegens schade aan de weide toegebracht, ten gevolge van den bouw der nieuwe Gasfabriek. Machtiging tot verdere uitgifte der leening van 700000,voor de nieuwe Gasfabriek. Burgemeester en Wethouders van Zutphen, BUIJSING. De Secretaris J. E. DE VOOGT G.Nz.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1903 | | pagina 131