Labrijn, Jhr. Mr. D. W. van Andringa de Kempenaer, Jhr. Mr. D. O. Engelen en J. G. Klaassen. io Augustus. Vermeerdering onderwijzend personeel aan school D met écn onderwijzer, i September. Herbenoeming van den heer J. G. Klaas sen als Wethouder. Herbenoeming van de H.H. J. G. Klaas sen, Jhr. Mr. D. W. van Andringa de Kempenaer en D. N. Labrijn, als Ambte. naren van den Burgerlijken Stand. Niet aanneming voorstel Burg. en Wetli. om het bestuur der Ambachtsschool te Arnhem te steunen met eene jaarlijksche bijdrage uit de Gemeentekas. Voorloopige vaststelling gem. rekening Niet aanneming afwijzend voorstel van Burg. en Weth. op adres G. O. Bond van Coöperatieve Zuivelfabrieken, houden de verzoek om vrijstelling van betaling huur voor gebruik boterbal. Vaststelling verordening heffing en invor dering van marktgeld. Ingebruikneming een der lokalen der Kunst nijverheidsschool voor het lijnteekenonder- wijs aan leerlingen der Burger Avond school, tegen vergoeding voor vuur en licht. Afwijzende beschikking op verzoeken van G. de Vos en P. Broëkhuijzen, om aange steld te worden als makelaars in alle vakken. 23 Sept. Uitbreiding inrichting voor het opwekken van electriciteit voor verlichting in de nieuwe Gasfabriek. 5 October. Eervol ontslag aan den heer G. Meule- man, als onderwijzer aan school B/C. Benoeming van den heer C G. van Mun ster tot onderwijzer aan school D. Niet aanneming voorstel Burg. en Weth. tot verleenen crediet van 300,ten behoeve restauratie ruïne voormalige Nieuwstadspoort. Besluit om rechtskundig advies in te win nen in zake de plichten van het Rijk en de rechten der Gemeente omtrent de op den aan het Rijk afgestanen grond, staan de Ruïne. Continuatie verhuur bleek aan den Warnsv. weg aan J. Lenderink. In erfpacht nemen van het Rijk van een strook grond bij het te graven havenka naal ten behoeve der nieuwe Gasfabriek. Aanneming van het voorstel Albers om de bleek aan den Deventerweg, in huur bij A. J. Reinders, niet weder te verhuren en tot exploitatie van het terrein. Verhuring van 2 lokalen der beneden ver dieping van het perceel No. 5 aan de Waterstraat aan de f> Wöhrmann Zoon. Besluit om aan den Raad van Toezicht op de Spoorwegdiensten te berichten, dat de Gemeenteraad zich houdt aan zijn be- 20 1902. 21

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1903 | | pagina 12