Bijlage L. terwijl bij besluit van den Commissaris der Koningin van 19 Februari 1903 tot secretaris is benoemd: Mr. G. M. VAN VOORTIIUIJSENcandidaat-notaris te Zutphen. Door Dr. A. J. C. SNIJDERS werd de benoeming niet aangenomen, in diens plaats werd den 11 Juli 1903 benoemd L. KUILER, opzichter bij den Rijkswaterstaat te Zutphen. Aan Mr. Th. EVEK1NK werd op 28 Augustus 1903 wegens vertrek, en aan D. NUYSINK op verzoek, op 7 October 1903 eervol ontslag verleend als leden der Com missie, in hunne plaats zijn respectievelijk benoemd Jhr. Mr. B. DE JONGE, advocaat en procureur te Zutphen en W. F. PRIVÉ, militair apotheker te Zutphen. In de eerste vergadering, gehouden 7 Maart 1903, is bij loting de rooster van aftreding vastgesteld, die 11a door den Commissaris der Koningin te zijn goedgekeurd, aan den Centralcn Raad is medegedeeld en als Bijlage I hierachter is opgenomen. Deskundigen als bedoeld in artt. 25, 27 of 28 der Ge zondheidswet, zijn in 1903 door de Commissie niet gehoord. Op de gemeentebegrooting voor 1903 is voor de Gezond heidscommissie ter bestrijding harer uitgaven uitgetrokken een bedrag van 300,waaronder als aandeel in de toelage van den secretaris nihil. De Voorzitter woonde twee vergaderingen van Voorzitters der Gezondheidscommissicn in Gelderland bijdie gehouden zijn te Arnhem op 3 April en 9 December. B. Huishoudelijke Zaken. In het tijdvak van 1 Februari31 December 1903 zijn tien gewone en geen buitengewone vergaderingen gehouden. Bijlage L. i° Vergadering, gehouden 7 Maart 19C3, 's avonds 7 uur. Aanwezig 7 leden en de secretaris. De rooster van aftreding wordt vastgesteld. Eene Commissie wordt benoemd tot samenstellen van een reglement van orde. Als dag en uur waarop de gewone vergadering zal wor den gehoudenwordt aangenomen iedere laatste Donderdag van de maand, des avonds te uur. Er wordt eene Commissie benoemd tot opmaken van eene Begrooting. Aan het Gemeentebestuur zal worden aangevraagd een zaal in het Gemeentehuis als vergaderplaats aan te wijzen, terwijl tevens zal worden gevraagd het Archief van de ontbonden Gezondheidscommissie in bruikleen te mogen behouden. 2e vergadering, gehouden 26 Maart 1903, 's avonds uur. Aanwezig 5 leden en de secretaris. Eene begrooting van ontvangsten en uitgaven over 1903, sluitende met een bedrag van 950,wordt vastgesteld. Een reglement van orde wordt behandeld en vastgesteld. Er wordt besloten lid te worden van het Hygiënisch Congres. 3c vergadering, gehouden 30 April 1903, 's avonds 7J uur. Aanwezig 7 leden, de inspecteur Dr. G. ROMIJN en de secretaris. Benoeming van eene Commissie voor opmaking van eene begrooting van ontvangsten en uitgaven voor 1904. Rapport van den Voorzitter omtrent de door hem bijge woonde vergadering van Voorzitters te Arnhem. Behandeld is een klacht omtrent bodemvervuiling veroor zaakt door een lekke beerput van een pand in de Waterstraat. 2 5

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1903 | | pagina 124