i8 8 Juni. Aangaan geldleening groot 700000, tot dekking kosten nieuwe Gasfabriek. Bericht en raad aan Ged. Staten op adres J. B. Ruijsink c.s., houdende bezwaren tegen gemelde geldleening. 19 Juni. Eervol ontslag aan den heer L. J. van Hasselt, als leeraar aan de H. B. school. Machtiging verleend tot splitsing leerlingen H. B. School in 10 klassen. Continuatie aanstelling leeraar Weijenberg aan de H. B. School. Verhooging salaris van den heer A. W. E. J. de Haan met 100,als assistent aan de Burger Avondschool. Besluit om in het bestek voor het bouwen eener nieuwe Gasfabriek enz. de arbitrage op te nemen. 13 Juli. Benoeming van den heer C. Roovers tot leeraar aan de H. B. School. Definitieve benoeming van den heer D. H. Stam tot leeraar aan het Gymnasium. Als voren van Dr. P. M. Keer. Continuatie tijdelijke benoeming van den heer J. Goemans als leeraar aan het Gym nasium en van tijdelijke benoemingen van leeraren aan de Burger Avondschool en Teekenschool. Aanwijzing van de H.H. Keer en Nort voor het geven van les aan leerlingen van school A. Continuatie tijd. benoeming Mej. A. 19 Michielsen als leerares Hoogduitsch H. B. School. 13 Juli. Intrekking verordening toezicht kleine woningen. Verhuring kazerne „het Burger Weeshuis" aan den Staat der Nederlanden. 10 Augustus. Benoeming van den heer W. J. Schille- mans tot lid der Commissie tot wering van schoolverzuim. Tijdelijke aanstelling van den heer A. G. Weijenberg tot leeraar aan de PI. B. School. Continuatie tijd. aanstellingen Jhr. Mr. B. de Jonge en J. H. J. Nort als leeraren aan de H. B. School. Definitieve aanstelling van den heer Dr. P. M. Keer als leeraar aan de PI. B. School. Vaststelling verordening ingevolge het be paalde in art. 5, sub. 4, en van art. 18, sub. 7 der Woningwet. Intrekking besluit d.d. 13 Juli 1903 tot intrekking verordening, regelende het toe zicht op de kleine woningen. Subsidie van f 100,verleend aan de Vereeniging „Zutphen Vooruit" ten be hoeve der feestelijke viering van den ver jaardag van PI. M. de Koningin. Afwijzende beschikking op voorstel Rut gers tot aankoop der bleek c.a., aan den Dev. weg, eigenaar Reinders. Toelating benoemde Raadsleden, de H.H. J. Groeneveld, C. D. Muijderman, D. N.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1903 | | pagina 11