Bijlage K. deze twee rubrieken van uitgaven een totaal vormen van f 409,50 aan postendie in het volgend jaar en trouwens in ieder normaal jaar slechts voor een zeer klein deel zullen terugkeeren. Op dit oogenblik bestaat er dan ook nog geen reden om te vreezen, dat de ons verleende jaarlijksche sub sidie van 350,in een normaal jaar niet toereikend zal zijn. Eerst in het nieuwe boekjaar zal dit kunnen worden beoordeeld. Mocht intusschen in den loop van 1904 blijken, dat de boven aangegeven achterstand van onze geldmid delen op den duur niet is in te halen, dan zullen mid delen overwogen moeten worden, om daarin op andere wijze te voorzien. Met het oog op de blijkbaar behoefte, waaraan de de instelling voldoet, en de sympathie, welke zij bij de ingezetenen geniet, zal dit naar wij vertrouwen dan geen ernstig bezwaar ontmoeten. De samenstelling onzer Commissie heeft in den loop van het verslagjaar geen verandering ondergaan. Tot conservator werd door Burg. en Weth. op onze voordracht benoemd de heer J. Gimberg, die met veel ijver en toewijding zijne taak, het beschrijven, catalo- seeren en etiquetteeren der voorwerpen vervulde. Tot concierge werd, desgelijks op onze voordracht, door Burg. en Weth. benoemd de gep. wachtmeester der cavalerie D. D. Croese, die zicli naar behooren van zijne plicht kweet, er, reden tot tevredenheid gaf. De oude catalogus, die inmiddels door de aanmerke lijk uitbreiding der verzameling geheel verouderd is, werd uitverkocht. Het drukken van een nieuwen cata- Bijlage K. logus zal moeten wachten op een gunstige wending in onze geldmiddelen. De concierge voorziet zooveel mogelijk in het gemis aan een catalogus door monde linge toelichting en verklaring. De Commissie van Beheer BUIJSING, Voorzitter. C. L. van BALEN, Secretaris. io 11

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1903 | | pagina 116