i6 23 Maart. Crediet verleend van 766500,ten be hoeve der stichting eener nieuwe Gasfa briek c.a. Kennisneming mededeeling van den heer G. J. Verwey, dat hij wegens vertrek uit de Gemeente ophoudt Provisor van het Bornhof te zijn. Eervol ontslag aan de H.H. Mr. J. L. A. Stolk en C C. Brünings, als bestuursleden der Muziekschool. 6 April. Benoeming van de H.H. M. Caland en Jhr. W. H. I. van de Poll, tot leden der Commissie voor de Muziekschool. Idem van de H.H. W. C. Staring, Dr. K. O. Meinsma en H. W. van der Worp, tot leden der Commissie voor het Museum. Verkoop van een strook grond aan de David Evekinkstichting Uitbreiding onderwijzend personeel aan school D met één onderwijzer. Besluit tot verkoop van bouwterreinen langs de Beek op het Hoornwerk voor pakhuizen, tegen een minimum prijs van f 4— per M2. Afschaffing van het speciale onderzoek naar het vee op de Veemarkt. 4 Mei. Beschikbaarstelling gouden medaille ten behoeve van liet kegelconcours. Benoeming van den heer F. Ypey, tot Provisor van het Bornhof. Benoeming van den heer Mr. J. L. A. Stolk, tot Regent der St. Anne Broe derschap. 4 Mei. Verworpen het voorstel van Burg. en Wetli. tot opzage der huur van de bleek aan Reinders. Continuatie verhuur pakhuizen aan de IJsselkade aan Th. J. van Eijsden en aan de Deventer Stoomboot Maatschappij. Verkoop 40000,inschrijving Groot boek 2V2 N. S. Bericht en raad aan Ged. Staten in zake adres Zutph. Handelsvereeniging, houden de verzoek om de goedkeuring te ont houden aan het raadsbesluit tot aangaan geldleening voor de nieuwe Gasfabriek. Eervol ontslag aan den heer Roeters van Lennep als lid der Commissie tot wering van schoolverzuim. Vaststelling prim, kohier Ink. belasting tot een bedrag van 68922,95^. 8 Juni. Beschikbaarstelling gouden medaille, ten behoeve van eenc honden tentoonstelling. Benoeming van den heer F. Hoogland tot onderwijzer aan school D. Afwijzende beschikking op verzoek Zut- phensche Volksbond afdeeling, om onder de verplichte vakken voor het herhalings- onderwijs voor meisjes op te nemen het kook- en huishoudonderwijs, doch toe kenning aan dieAfdeeling van een subsidie van 125,onder enkele voorwaarden. 1

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1903 | | pagina 10