u Willink, J. Uiterwijk en Dr. E. J. W. Holle- man tot leden der Gezondheidscommissie. 13 Januari. Toekenning eener jaarlijksche gratificatie ad. 250.aan A. W. Vriesekolk. Besluit: a. dat er geene bezwaren bestaan, om voor zooveel noodig, te zijner tijd concessie te verleenen voor den aanleg van een tramweg DeventerDierenlangs den Rijksstraatweg, b. dat over het ver leenen van vergunning tot het passeeren van de IJsselhrug, voorloopig geene be slissing kan worden genomen, en c. dat deze Gemeente niet bereid is finantieëlen steun te verleenen voor den aanleg en de exploitatie van den bedoelden tramweg. Besluit, waarbij Burg. en Weth. worden gemachtigd tot beleening van aandeelen Nederl. Westf. Spoorwegmij. voor benoo- digd kasgeld in 1902. Afwijzende beschikking op het verzoek der Algem. Arb. Vereeniging alhier, 0111 cokes aan 011- en minvermogenden tegen ver minderden prijs te verstrekken. 3 Februari. Eervol ontslag aan R. Koerselman Jzn. als onderwijzer aan school F. Vergunning aan de Tramwegmii. Zutphen- Emmerik, tot aanleg en exploitatie eener telephoongeleiding langs den Emmerikschen Besluit tot het aanschaffen van een fiets voor den Gemeente-bode. 3 Februari. Machtiging aan Burg. en Weths. 0111 de jacht op gemeente-grond weder voor 6 jaren in het openbaar te verpachten. 3 Maart. Benoeming van J. N. Mazee tot onderwijzer aan school F. Benoeming van G. J. Kobus te Utrecht tot Weezenvader, tevens Rentmeester, van het Burger-Weeshuis. Wijziging van concessie-voorwaarden„Tram- wegm'j ZutphenEmmerik." Goedkeuring der verhooging van het door de Tramwegmü. „ZutphenEmmerik" te negotieeren kapitaalen besluit tot ver hooging rentegarantie. Bericht aan Gedeputeerde Staten in zake opmerking verordening Lager Onderwijs. (Leeftijd toelating.) Onderh. verhuring van het bovenhuis van het perceel aan de IJsselkade, No. 23, aan den heer F. A. Bonte. a. Besluit tot af- en overschrijving be grooting 1901. b. Besluit tot aanvulling begrooting 1901. c. Id. tot het doen van uitgaven uit den postvoor onvoorziene uitgaven der begroo ting voor 1901. Vermindering aanslag in den Hoofd. Om slag van Mej. M. F. Graevestein van Heijst te 's Gravenhage. Goedkeuring der benoeming van Mej. C. C. de Koning Munting als onderwijzeres in den zang aan de Muziekschool,

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1902 | | pagina 9