VERSLAG omtrent ion toestand der piMietrie BEWAARSCHOLEN in ie gemeente Zutphen, over kt jaar 18(12, opgemaakt ingevolge art. 26 der voorwaardenwaaronder lot SÉiiio «rit verleend. Bijlage E. Door de Commissie, met de administratie der gelden van de van particuliere zijde gestichte bibliotheken be last, werd op het einde van het vorige jaar aan de verschillende scholen weder een aantal nieuwe boeken uitgereikt. Die uitbreiding werd door het onderwijzend personeel aan die scholen met groote ingenomenheid begroet. Het getuigschriftverklarende dat de lagere school met vrucht is doorloopen, werd in het afgeloopen jaar uitgereikt aan school D aan n, aan school F aan 8, aan school li aan 43, aan school I aan 12 leerlingen. In de samenstelling der Commissie heeft geen veran dering plaats gehad. De Heer J. A. Vrugtman, die aan de beurt van aftreding was, is in de vergadering van den Gemeente raad van 3 December als zoodanig herbenoemd. De Commissie roept ook voor het jaar (903 met ver trouwen den steun in van het gemeentebestuur. De Commissie voornoemd, J. P. MU1JDERMAN, Voorzitter. B. C. GOUDSMIT, Secretaris. Zutphen 4 Februari 1903. Aan den Raad der Gemeente Zutphen. Bijlage F. In het personeel, werkzaam aan de Bewaarscholen, kwamen in den loop van het jaar de volgende veran deringen Aan de helpsters H. BEUKENHORST en H. J. WUN- DERINK werd op haar verzoek eervol ontslag verleend, aan eerstgenoemdewerkzaam aan de school in de Bornhovestraatmet ingang van 1 Augustus, aan laatst genoemde werkzaam aan de school op den Paardenwal, met ingang van 1 October. In hare plaats werden benoemd als helpsters: aan de school in de Born hovestraat Cl-IR. DE Beus, aan die op den Paardenwal E. BOERSBROEK. Aan de school in de Hoven had geene verandering van personeel plaats. Over het algemeen kan de Commissie over den ijver en de geschiktheid van het onderwijzend- en hulpper soneel hare tevredenheid betuigen. Aan den Raad der Gemeente Zutphen. 10

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1902 | | pagina 98