Bijlage D. in Klasse I 52 leerlingen. II 46 „III ..11 IV 9 Teekencursus 28 Totaal 146 leerlingen. Van de leerlingen van den teekencursus woonden er 7 de lessen alleen in het hand- teekenen, 8 alleen in het rechtlijnig teekenen, 13 in beide vakken bij; 4 leerlingen van den teekencursus waren in het bezit van het ge tuigschrift van wel afgelegd eindexamen, 2 hadden met goed gevolg het eindexamen af gelegd van de Hoogere Burgerschool met vijf jarigen cursus. Met 1 Januari 1902 werden de 28 leerlingen van den teekencursus afgeschreven van de lijst der leerlingen van de Burger-Avondschool en overgebracht op de lijst van leerlingen van de Gemeentelijke Teekenschool. Tusschen 1 Januari en het einde van den cursus verlieten de school: Van de Istc Klasse 2 leerlingen. Totaal 4 leerlingen. Aan het einde van den cursus, op den 2o9t™ Maart, werden tot hoogere klassen be vorderd, na overweging van het praeadvies der leeraren: Bijlage D. 19 Van de Is*e Klasse 29 van de 50 leerlingen Hdp v 14 44 IIIdc 9 11 11 Totaal 52 van de 105 leerlingen. Aan het door de Wet voorgeschreven eind examen, gehouden den 20sten Maart, werd deel genomen door de 9 leerlingen der IVd« Klasse. Het werd afgenomen onder voorzitterschap van den Heer S. J. DEKKER, lid der Com missie. Aan alle leerlingen kon het getuig schrift worden uitgereikt, terwijl de Voorzitter hun zijne tevredenheid betuigde over het af gelegde examen. Ue namen der geslaagden zijn in alphabe- tische volgorde: H. J. Abbink. H. van Bosheide. G. J. Hummelman. J. H. Jansen. G. J. Lenselink. B. H. Markus. D. J. Schoenmaker. W. Wassink. A. C. van Zetten. Met prijzen, bestaande uit boekwerkenge reedschap of andere nuttige voorwerpenuit het legaat Diet/., werden begiftigd 6 leerlin gen van de lft0 klasse, 2 leerlingen der IIde klasse en 1 leerling der IIH6 klasse. 18

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1902 | | pagina 90