betrekking. C. L. Fahro. Plaatselijke verordeningen enz. gedurende het jaar vastgesteld. IStrafverordeningen. Geene. 13 2Belastingverordcn in gen ■lov. Verordening op de heffing van schoolgeld voor de O. L. scholen, (met uitzondering van het herhalingsonderwijs). 3. Verordeningen van verschillenden aard. Verordening tot regeling van het herhalings onderwijs. Reglement der Gemeentelijke Teekenschool. Verordening, regelende het Openbaar Lager Onderwijs (met uitzondering van het her halingsonderwijs.) Verordeningregelende de bezoldiging van het onderwijzend personeel aan de O. L. scholen (met uitzondering der herhaling- scholen). 4. Instruction. 23 Dec. Instructie voor den Kade- en Havenmeester, (vastgesteld door Burg. en Wethouders). Vernietiging of schorsing van plaatselijke verordenin gen had niet plaats. Belangrijkste zaken in den Raad behandeld. 13 Januari. Benoeming van den heer H. van Erkel tot lid der Commissie voor de Muziek school. Benoeming van de heeren G. L. Tjeenk 7 April. 10 Nov. 12 SAME N. DATTT\f VAN INGANG dor benoc-! van hot "ling. ontslng. I). J. ran Loo. J. Baron. L. D. Woltcrs. E. J. Wassink. N. J. Visscher. A. Weisfelt. Dr. B. C. Goudsmit. J. L. Vleming. N. van der Hoef L. E. Claus. D. J. van Loo. J. W. van Loo. E Koerselraan. J. N. Mazee. D. Inklaar. J. W. Kesler. E. J. Wassink. G. J. Wassink. C. van der "Vlies. Mej. J. A. A. Kumpe. Hulpleeraar Burger-Avondsch Leeraar Id. Leeraar Id. Id. Id. Assistent Id. Hoofd School D. Id. Id. Directeur Tcekenschool. Leeraar Id. Id. Id. Hulpleeraar Id. Id. Id. Id. Id. Onderwijzer School E. Id. E. ld. H. Hoofd. Herh. School sch. E. Id. Id sch. F. Onderwijzer Id. Id. Hoold Id. Id. H. Onderwijzeres Id. H. 1 Sept, Oijd.) 1 Sept. (lijd.) 1 Sept. (tijd 1 Sept.. (tijd.) 12 Nov. 1 Sept.. 1 Jan. 1 Jan. 1 Jan. 1 Jan. (tijd.) j 1 Sept. (tijd.) I 1 Jan. I (tijd.) 1 Sopt. (tijd.) I 1 Jan. I (tijd.) II Sept. (tijd.) 1 Sept. 1 Juni. 24 Febr. I Oct. 1 Oct. 1 Oct. (tijd.) 1 Oct. 1 Oct. (tijd.) 1 April. 7 April. 2 Juni. IO Nov.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1902 | | pagina 8