IE BS LU omtrent ia toestand ia» liet Steielijk Gymnasium te Zutphen, dier liet jaar 1902. Bijlage B. 4 stapeling aan den publieken weg en hare exportslagerijen staat nog steeds zoo in figuurlijken als in werkelijken zin in een kwaden reuk. En men zou meer kunnen noemendoch het blijve hierbijer moet wat over blijven voor de nieuwe Commissie. En hiermede neemt de voormalige gezondheids commissie haar afscheid, onder dankzegging voor de medewerkingwelke zij zoo vaak van UEdelachtb. heeft mogen ondervinden. Namens de Gezondheidscommissie, G. L. TJEENK WILLINK Voorzitter. E. J. W. HOLLEMAN, Secretaris. Bijlage C. i. College van Curatoren. Het Gymnasium ondervond dit jaar een groot verlies door het overlijden op 30 Maart 1902 van den Curator Jhr. Mr. M. W. C. DF. JONGE, die sedert 1888 deel van het College uitmaakte. Een man van groote plichtsbetrachting, bezield met warme liefde voor het Gymnasiaal onderwijs is met hem heengegaan. In zijne plaats werd uit eene door ons aangeboden voordracht in Uwe vergadering van den 5<lc» Mei 1902 tot Curator benoemd Mr. E. J. Doriiout Mees, die wegens periodieke aftreding bij Uw besluit van 27 October 1902 werd herbenoemd. 2. Leeraren. De Heer J. Goemans werd bij besluit Uwer Verga dering van 17 Juni 1902, wederom met ingang van 1 September tijdelijk voor één jaar tot lecraar in het Duitsch benoemd, terwijl de tijdelijke aanstelling van den Heer H. M. Bernelqt Moens als leeraar in de

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1902 | | pagina 77