8 Bij de herstemming op 14 November is door twee kiezers protest aangeteekend tegen de wijze van telling der stemmen. Het Hoofdstembureau besloot evenwel geene nieuwe opneming der stembiljetten te doen. Den ien December besloot de Raad tot toelating van den lieer J. G. J. Wessels als lid. Den i6en December d. a. v. hebben Gedeputeerde Staten ambtshalve uitspraak gedaan omtrent deze toe- atmg en 's Raads beslissing van 1 December bekrachtigd. De kiezerslijst is den 22 Maart 1902 vastgesteld. HOOFDSTUK III. Gemeentebestuur. Personeel. a. Personeel van den Raad. name n. 9 b. Burgemeester en Wethouders. i 1 c. Secretaris. J. E. de Voogt G.Nz. Den 26 Februari van dit jaar was het 25 jaar gele den, dat de Heer J. E. de Voogt zijne betrekking als Gemeente-Secretaris aanvaardde. Op dien herinneringsdag ontving hij tallooze blijken, zoowel van hier als van elders, dat zeer velen hem hoogschatten als vriend en als humaan ambtenaar. Vaste Raadscomniissiën. Commissie voor de Gasfabriek en Waterleiding. J. G. Klaassen, Voorzitter. C. D. Muijderman. D. N Labrijn. B. Cuperus. D. Molenaar. Commissie van Wetgeving. C. Storm Buijsing, Voorzitter. F, H. Umbgrove. Jhr. Mr. D. W. van Andringa de Kempenaer. B. Cuperus. Jhr. Mr. D. O. Engelen, Jaar van aftreding. C. J). Muijderman J. Groeneveld Jhr. Mr. D. Wv. Andringadc Kemi D. N. Labrijn J. G. Klaassen Jhr. Mr. D. O. Engelen J. G. J. Wessels J. Rutgers Jzn. A. E. J. Massink B A. Albers E. van Hcerdo W. Mulder B. E. Onderwater 1). Molenaar B. Cuperus Mr. J. E. Sölner F» H. Umbgrovf» le Kiesdistrict. 2e id. 3e id. le Kiesdistrict. 2o id. 3e id. le Kiesdistrict. 2o id. 3o icj. N A M E N. Betrekking. Janr van aftreding. C. Storm Buijaing Burgemeester. 1906 J. G. Klaassen Wethouder. 19C8 Mr. J. B. Sölner Idem. 1905 O O

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1902 | | pagina 6