il2 Aan Tj. Berg, tot het plaatsen van een gasmotor van 3 P.K. voor het in beweging brengen van zijne drukpers in het perceel aan de Groenmarkt no. 4. G. Winkels, tot het oprichten van een rund- en varkensslachterij in het perceel aan de Laarstraat no. 62. H. J. Schiphorst, tot oprichting van eene slachterij voor het slachten van rundvee en varkens in het perceel aan de Melatensteeg no. 23. Voor den proeftijd van twee jaren) D. Vredenburg, verlenging der concessie, als proef tot uiterlijk 1 November 1902, tot het exploiteeren van een fabriek van chemische producten, (wrijf- was, kachelpotlood en aanverwante artikelen), in het perceel aan de Halterstraat no. 19, en om al daar tevens bij wijze van proef essenses te frabri- ceeren. de firma J. Spruit Co., tot het plaatsen van eene gaskrachtmachine van 3 P.K. in haar perceel aan de Waterstraat no. 27, tot het in beweging brengen van verschillende machines in hare steen- en boekdrukkerij en zulks ter vervanging van den thans in gebruik zijnden gasmotor van 1 P.K. A. J. Reinders, tot het in gebruik nemen van een stoomketel van 4 atmosfeeren, ten einde den stoom te bezigen tot het doen koken van water en stijf sel, in zijne waschinrichting aan den Deventer- weg no. 2. y. van Zwaaij, tot het uitoefenen van het gas fitters- en koperslagers bedrijf, in den kelder van het perceel aan de Groenmarkt no. 39. 113 Aan S. L. Rood schildnieuwe voorwaarden opgelegd tot het uitoefenen van een huidenzouterij en dro gerij in zijn perceel aan de Halvemaanstraat No. 34, welk perceel tevens gebezigd wordt als bewaar plaats van lompen en beenderen. II. y. ten Cateom in de werkplaats van zijn perceel aan de Laarstraat No. 28 een gasmotor van 10 P.K te plaatsen tot het drijven van hout en metaalbewerking en van machines voor het maken van rijtuigen c.a. y. B. Witte, tot het bergen van metaal- en jacht patronen in een kast op de eerste verdieping van zijn pakhuis, gelegen in den tuin achter zijn per ceel aan de Nieuwstad No. 50, en zulks ter ver vanging van de vergunning om deze patronen te bergen in een kast op den beganen grond van bedoeld pakhuis. E. F. y. van Bruggentot het oprichten van eene rookerij in zijn perceel aan de Roodetorenstraat No. 4. de firma de Weduwe II. Portheinetot het plaat sen van een gasmotor van 10 P.K., in haar graan- pakhuis aan de Zuiderhavenwelke motor moet dienen als beweegkracht voor het ophijschen het reinigen en het sorteeren van graan. de firma L. S Roodschildtot het bergen, sor teeren en persen van lompen in het perceel aan de Halvemaanstraat No. 2. de firma Brinkmaan en Niemeijertot het bergen van buskruit en vuurwerk in haar perceel aan de Gasthuisstraat No. 8.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1902 | | pagina 58