32 HOOFDSTUK V. Gemeente-eigendommen, Werken en Inrichtingen. A. Gebouweneigendommen en inrichtingenniet bestemd voor den publieken dienst. Deze zijn de navolgende: 1. De kelder onder liet Wijnhuis, verhuurd voor f 85,— 'sjaars. 2. De woning aan het Oude Wand, verhuurd voor 35°.— 'sjaars. 3. Het gebouw voor woning en koffiehuis en de beide stallen bij de Veemarkt, verhuurd voor iico, 's jaars. 4. De woning, stallen en schuur op het erve „den Brink," verpacht voor 255,'sjaars. 5. De bad- en zweminrichting bovenstrooms op de rivier de IJssel. 6. De badinrichting benedenstrooms. 7. De bad- en zweminrichting in de gracht langs den Graaf Otto-Singel. 8. De Kelder onder de Latijnsche School, verhuurd voor 84,— 'sjaars. 9. Twee pakhuizen aan de IJsselkade, samen ver huurd voor 100,'sjaars. 10. De voormalige werkschool in den Geweldigershoek. 11. Het lokaal achter de militiezaal aan het Kerkhof, uitkomende in de Raadhuissteeg'. 33 De verschillende gebouwen en inrichtingen werden naar behooren onderhouden en verkeeren in vol doenden toestand. De verschillende onderhoudswerken werden in eigen beheer verricht. De nog aanwezige vroegere cipierswoning met de daaraan grenzende kamer van den rechtercommissaris, in 1886 met de overige lokalen der arrondissements rechtbank en gevangenis, eigendom van de Gemeente geworden en genoemd in afdeeling B sub 18 en 19, werd aan het Rijk verhuurd als zetel voor den Raad van Beroep in verband met de Ongevallenwet. Vooraf moesten de magazijnen worden verplaatst het gebouw worden in orde gebracht, geverfd en be hangen, hetgeen werd aanbesteed aan J. ten Bolscher voor 799,90. Met inbegrip van eenige herstellingen het aanbren gen van gas en waterleiding, het maken van een afvoer- riool, bedroegen de daaraan bestede kosten 984,69!, waartoe door U een crediet was verleend van 1200, De overige onderhoudskosten aan de verschillende gebouwen en inrichtingen besteed, hebben bedragen 2154,23 met inbegrip van de kosten van het bedie ningspersoneel der verschillende bad-en zweminrichtingen. Gemeentegronden en Landerijen. Op verzoek van belanghebbenden werd het terrein en water langs den Coehoornsingelzijnde een gedeelte der bleekerij, ten verkoop beschikbaar gesteld en volgens O

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1902 | | pagina 18