26 wijziging in de voorwaarden van aflevering en in den prijs der cokes, io Nov. Verkoop grond langs den Warnsveldschen weg aan de David Evekink-stichting. Afwijzend beschikt op een adres van Jhr. Mr. J. A. van der Does en anderen houdende verzoek tot splitsing der 3e klasse van school B, C. Verleening aan den Rentmeester van het Bornhof eener persoonlijke toelage ad 300, per jaar boven diens reeds be staande jaarwedde. Benoeming van E. J. Wassink tot hulp- leeraar in het lijnteekenen aan de Burger Avondschool, voor den cursus 1902/3. Eervol ontslag aan W. B. Ansink, als onderwijzer aan school E. 1 December. Eervol ontslag aan Mej. E. Vrugtman, als onderwijzeres aan school I Gesteld in handen van Burg. en Weth. ter afdoening, een adres van R. Cornegoor en anderen houdende verzoek om ver betering in den toestand van den Emme- rikschen weg langs hunne woningen. a. Herbenoeming van de heeren L. G. Maaldrink, Mr. J L. A Stolk en G. Gar- sen resp. als Provisoren van het Bornhof, het O. N. Gasthuis en het Burgerweeshuis. b. Herbenoeming van den heer J. A. Vrugtman als lid der Plaatselijke Commis sie van Toezicht op het Lager Onderwijs. 2 7 c. Herbenoeming van de heeren S. J. Dekker, Jhr. Mr. D. O. Engelen en H. J. G. Souman als leden der Commissie van Toezicht op het Middelbaar Onderwijs. 1 December. Benoeming leden vaste Raadscommissiën. Benoeming van den heer Jhr. Mr. D. O. Engelen tot lid der Commissie van Wet geving. Goedkeuring der begrooting voor 1903 van het O. N. Gasthuishet Burger Weeshuis, de 5t. Anth. Gr. Broederschap, het Bornhof en de St. Anne Broederschap. Wijziging begrooting 1902 van het O. N. Gasthuis. Afstand van Gemeente-grond aan de Over welving aan D. Vredenburg alhier. Afwijzend beschikt op het verzoek van de Tramweg Mü. „ZutphenEmmerik" om van gemeentewege te gemoet te komen in de kosten van grondaanvulling bij den duiker in de Helbergsche beek. Verleening van een crediet ad 800, ten einde hiermede verbetering te brengen in den toestand der Helbergsche beek ten behoeve der zaak van de Firma Ketjen van Roekei en die van R. Cornegoor. Toelating van den heer J. G. J. Wessels als Raadslid. Besluit tot verkoop van boomen langs den weg over de Smeerkamp (Hoven.) Opzage der huur van 9 perceeltjes bouw-

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1902 | | pagina 15