2 September. Voorl. vaststelling Gem. rekening 1901. Id. id. rekening d.d. Schutterij 1901. Besluit, dat de Raad genegen is om het terrein bij de petroleumloods bij de Noor derhaven geheel te verkoopen. Ruiling van grond met P. Broekhuijzen alhier. Vergunning verleend aan H. A. Ezerman tot plaatsing van een ijzeren hek op het graf 2e Klasse No. 560. Besluit, om aan de Wed. van Sluijters het bedrag der wedde van haar man, in leven ambtenaar ter Secretarieover het loopend kwartaal geheel uit te betalen. 30 Sep. Benoeming van den heer E. J. Wassink tot hoofd der Avond Herhalingsschool in school F. (Vacature D. Colenbrander.) Benoeming van leden en plaatsvervangende leden van het stembureau voor de ver kiezing van een raadslid in het ie kiesdistrict. Machtiging verleend om aan de Wed. M. J. van Zalk het bedrag der wedde van haar man, in leven opzichter bij de Gemeente-werken, over het loopend kwar taal in zijn geheel uit te betalen. 6 October. Voor kennisgeving aangenomen een adres van de tuinliedenvereeniging „Steunt el kander," houdende verzoek om de instruc tie der gemeentearbeiders zóó te willen verscherpendat hun het markten en venten met landbouwproducten verboden wordt. 6 October. Benoeming der beide Wethouders tot leden van het stembureau voor de a s. verkiezing van leden der Kamer van Koophandel en Eabrieken, en aanwijzing der overige leden van den Raad tot plaatsvervangende leden. Vaststelling 10 suppl. kohier Hoofd. Omslag 1902, tot een bedrag van 1381,42^. Vaststelling der voorwaarden waaronder bouwterrein op de Hooge Losplaats aan den IJssel zal worden verkocht. Onderh. verpachting van het zuidelijk deel der weide langs den Leeuwerik aan W. G. A. Brewer. Wijziging en aanvulling Gem. begrooting Onderh. verpachting van den grooten vijver in het Coenenspark aan de Zutphensche IJs- vereeniging, gedurende den winter 1902/3. 27 October. Herbenoeming van den heer Mr. E. J. Dorhout Mees als Curator over het Gymnasium. Goedkeuring der rekeningen over 1901 vanhet Gebrs. Bakkersweeshuishec David Evekinksfonds het Bornhof, de St. Anth. Gr. Broederschap, het O. N. Gasthuis, het Burgerweeshuis en de St. Anne Broederschap. Verleening eener bijdrage van 750, in de kosten van verbouwing der Comcdie- zaal in de Groote Sociëteit. Ver'eening van een crediet ad 35, 22 23 1902.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1902 | | pagina 13