14 Juli. Besluit tot het bouwen van eene nieuwe gasfabriek op een terrein aan den IJssel achter de fabriek van de ftt Albers Co. Benoeming van den heer P. M. Keer te Amsterdam tot tijd. leeraar aan de Hoogere Burger Schoolen aan het Gymnasium voor den cursus 1902/3. Eervol ontslag aan Dr. A. J. Swart, als leeraar aan het Gymnasium. Aan Olderl. en Gildem. der St. Anth. Gr. Broederschap machtiging verleend tot wijziging begrooting 1901. 18 Augustus. Benoeming van A. G. YVeijenberg te Hasselt, tot leeraar in de algebra enz. aan de Hoogere Burger School, voor den cursus 1902/3. Benoeming van Mej. A. Michielsen Hoofd van school A, tot leerares in het Duitsch aan de Hoogere Burger Schoolvoor den cursus 1902/3. Benoeming van U. H. Stam te Utrecht tot leeraar in de Wiskunde aan het Gymnasium. Opmaking voordracht Zetters. a. Splitsing ie klasse Burger Avondschool. b. Besluit om een leeraar in de Ned. taal en de Wisk. aan de Burger Avondschool voor den cursus 1902/3 aan te stellen. c. Opdracht aan den heer J. Baron, van een deel van het onderwijs in het lijn- teekenen aan de Burger Avondschool» voor den cursus 1902/3. 21 18 Augustus. Onderh. verhuring aan de f* J. H. Bakker Co. voor 6 jaren der 2 perceelen tuingrond aan de zuidzijde van den Warnsveldschen weg. Alsvoren aan R. Wigman voor 12 jaren van een perceel tuingrond ten noorden van den Warnsveldschen weg. Vermindering van pacht toegestaan aan A. J. Reinders voor de bij hem in huur zijnde bleek. Afwijzende beschikking op een adres vanL. Portheine Hzn. inzake loswal Zuiderhaven. Onderh. verhuring tot 31 October 1908 aan G. A. K. Dieperink van een stukje grond aan den Graaf Otto-Singel. Onderh. verhuring aan Mej. N. Rood van ef*n bovenhuis aan de IJsselkade, voor een half jaar. Ter afdoening verzonden naar Burg. en Weth. een adres van bewoners van de Halvemaanstraat in zake klacht over de lompenpakhuizen van Roodschild. 2 September. Herbenoeming van den heer J. G. Klaassen als Wethouder. Benoeming van de heeren Kesler, Colen brander en Van der Vlies, resp. tot hoofden der Herhalingsscholen in de lo kalen van de scholen EF en H. Benoeming van den heer L. D. Wolters tot tijd. leeraar aan de Burger Avondschool voor den cursus 1902/$. 20

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1902 | | pagina 12