i8 2 Juni. Alsvoren aan de B. A. School, voor den cursus 1902/3. Benoeming van leeraren aan de Gemeente- lijke-Teekenschool voor den cursus 1902/3. Besluit tot wijziging van art. 14 van het Reglement voor de Gemeentelijke-Teeken- school, overeenkomstig het voorstel van den Minister van Binnenlandsche Zaken. Verhuring van pakhuizen aan de IJsselkade. Ontheffing en oninvorderbaar-verklaring van aanslagen in den Hoofd. Omslag, van pachten en koopsommen van grasgewas en gas rechten. Af- en overschrijving Gemeente-begrooting 1901. ld. begrooting Bornhof, 1901 enz. Id. id. Oude Nieuwe Gasthuis, 1901 enz. Oninvorderbaar-verklaring van pachten ten bate Oude- Nieuwe Gasthuis. Vergunning tot oprichting van een monu ment op het graf van wijlen Ds. F. Doedes op de Algemeene Begraafplaats alhier. Verpachting voor 1902 van eene weide aan den pachter der Veemarkt, A. J. Klaassen voor 260, Besluit om van de beslissing van Ged. Staten in zake verordening Lager Onder wijs in beroep te komen bij de Koningin. v. Afwijzende beschikking op een verzoek van de Kamer van Koophandel en Fabrieken, om wijziging voorwaarden aanbesteding 19 uitvoering Zuiderhavenplan. (Kademuur.) 17 Juni. Toelating van den Heer E. van Meerde als raadslid. Benoeming van den heer A. Weisfeit te Geldermalsen tot Hoofd der Openbare Lagere school D. Besluit tot splitsing klassen Hoogere Bur ger School en tot uitbreiding personeel. Afwijzende beschikking op een adres van Gebrs. Berger voet te Pannerden enz. en II. Boesewinkel te Zutphenhoudende verzoek om van de Zuiderhavenwerken eene herbesteding te houden. Onderh. aanbesteding van de uitvoering der Zuiderhavenwerken aan A. Prins Th.zn., te Sliedrecht voor 48823, Verlenging der tijd. benoeming van den heer J. Goemans als leeraar in het Hoog- duitsch aan het Gymnasium, voor den cursus 1902/3. Af- en overschrijving op de begrooting der d.d. Schutterij, dienst 1901. 30 Juni. Wijziging veemarkten voor 1902, ten gevolge van IsraClietische feestdagen. Machtiging verleend aan Burgemeester en Wethouders om met het Rijk overeen te komen grond in erfpacht te verkrijgen. Verleening eener subsidie voor 1902 ad 200,aan de Vereeniging „Zutphen Vooruit." Wijziging begrooting 1901, Burg. Weeshuis.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1902 | | pagina 11