16 7 April. Eervol ontslag aan N. J. Visscher als hoofd van school D. Goedkeuring rekeningen over 1901 van de Kamer van Koophandel en Fabrieken van de Muziekschool en van de Bewaar scholen. Vaststelling verordening regelende het herli. onderwijs. M. Reglement Gem. Teekenschool. 11 Besloten om een subsidie van f 25000, te verleenen ten behoeve der kosten van aanleg tunnel onder het spoorwegempla cement. S Mei. Benoeming Voorzitter, leden en plaats- verv. leden voor het stembureau in het 3e kiesdistrict voor de verkiezing van een raadslid. Benoeming van den heer Mr. E. J. Dor- hout-Mees tot Curator over het Gymna sium. Goedkeuring rekening Ziekenfonds, over 1901. Bericht aan Gedeputeerde Staten in zake opmerkingen verordeningen L. O. (aan wijzing onderwijzers met verplichte hoofd akte.) 11 Besluit tot het gerechtelijk vervolgen van nalatige pachters enz. Uitloting aandeelen geldleeningen. Besluit tot het benoemen eener Commissie van 3 leden, die met den Gem.-Architect I? den Raad zal inlichten omtrent de beste en goedkoopste wijze, waarop de gashou der kan worden hersteld; en benoeming dier leden. 5 Mei Verleening van een crediet ad f 24600, ten behoeve der verbetering van het gasbuizennet en in het belang van meer deren gasdruk. Verleening van een crediet ad 11590, voor de uitvoering van werken betreffende het Zuiderhavenplan. Besluit om aan de Wed. Hilverda'het traktement van haar overleden man (in leven agent van politie) over het loopend kwartaal ten volle uit te betalen. Goedkeuring vervanging brug bij de hout zagerij buiten de voormalige Spittaalspoort door een duiker, tengevolge van den aanleg tramweg „ZutphenEmmerik." Wijziging concessie-voorwaarden tram- wegm'J „ZutphenEmmerik" tengevolge der vorenstaande goedkeuring. Vaststelling prim. Kohier Hoofd. Omslag, tot een bedrag van 65268,19. 2 Juni. Verzending van een telegram van geluk- wensching aan H.H. M.M. de Koningin, de Koningin-Moeder, en Z. K. H. Prins Hendrik, wegens aanvankelijk herstel van Hare Majesteit de Koningin. Continueering van tijd. aanstellingen van leeraren aan de BI. B. School, voor dep cursus 1902/3.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1902 | | pagina 10