46 HOOFDSTUK V. Cemeente-aigendommen, Werken en inrichtingen. A. Gebouwen, eigendommen en inrichtingen, niet bestemd voor den publieken dienst. Deze zijn de navolgende: 1. Een kelder onder het Wijnhuis, verhuurd voor 85>— 'sjaars. 2. Een woning aan het Oude Wand, verhuurd voor f 35°,— 'sjaars. 3. Het gebouw voor woning en koffiehuis en de beide stallen bij de Veemarkt, verhuurd voor f 1100, 's jaars. 4. De woning, stallen en schuur op het erve „den Brink," verpacht voor 255,'sjaars. 5. De bad- en zweminrichting bovenstroomsop de rivier de IJssel. 6. De badinrichting benedenstrooms. 7. De bad- en zweminrichting in de gracht langs den Graaf Otto Singel. 8. Kelder onder de Latijnsche school, verhuurd voor f 84,'sjaars. 9. Twee pakhuizen aan de IJsselkade, samen verhuurd voor f IOO,'sjaars. 10. De voormalige werkschool in den Geweldigershoek. 11. Het lokaal achter de militiezaal aan het Kerkhof, uitkomende in de Raadhuissteeg. 4 i De gebouwen en inrichtingen werden naar behooren onderhouden en verkeeren in voldoenden toestand. De beide rivierbaden vorderden belangrijke herstel lingen aan balken, vloeren, kuipen en schotwerken. De badinrichting benedenstrooms werd als proef met een nieuw dekzeil over de bekapping voorzien. De proef heeft in alle opzichten voldaan en het is gebleken, dat hieronder veel zonnewarmte en veel lekkage werd gekeerd. In de badplaats aan den Graaf Otto Singel werden de trappen en loopplanken gedeeltelijk vernieuwd en eenige nieuwe drijfwerken aangebracht. De beschoeiing werd met nieuwe dekplanken versterkt. De badinrichtingen werden geverfd. De voormalige garnizoenslijkenkamer werd ingericht tot berg- en bewaarplaats van de beide ten dienste van de politie aangeschafte brancards tot vervoer van zieken en lijken. Vooraf werd het gebouwtje opgeknapt, bestaande in het vernieuwen en herstellen van den vloer en zolde ring, het afbikken en bepleisteren der muren, vernieu wen der deur en het verven van het binnen- en bui tenwerk. Tot verbetering der drinkbakken in de stallen bij de Veemarkt werd eene zinkbekleeding aangebracht. De kosten aan een en ander besteed, met inbegrip van de kosten van bediening der bad- en zweminrich tingen, hebben bedragen f 2250,57. Gemeentegronden en Landerijen. In de maanden April, September en October hadden

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1901 | | pagina 25