October. Afwijzend beschikt op het verzoek van de Algem Arb. vereeniging om alsnog het huishoudonderwijs onder het herhalings- onderwijs op te nemen. Benoeming van Dr. E. J. W. Holleman tot lid der PI. Commissie van Toezicht op het L. O. Benoeming van den heer S. J. Dekker tot lid der Comm. van Toezicht op het M. O. Verhooging jaarwedde Opzichter Gemeente werken. Verhooging jaarwedde Opzichter Gemeente reiniging. Verhooging jaarwedde Opzichter landerijen en plantsoenen. 11 Besluit om aan de Noorderhaven een Northonpomp te plaatsen. Toekenning eener subsidie van 6oo, aan de Kunstnijverheidschool. Alsvoren van ioo,aan de Huisvlijt- school. ii Besluit tot heffing voor het jaar 1902, van 28 opcenten op de hoofdsom der Rijks personeele belasting. Wijziging verordening heffing schoolgeld Middelb. Onderwijs. Voorloopige vaststelling begrooting d.d. Schutterij, voor 1902. Goedkeuring begrooting Bewaarscholen. 11 Idem Muziekschool, 29 28 October. Vaststelling Gemeentebegrooting, dienst 1902. 11 November.Beeëdiging van den heer B. A. Albers, als Raadslid. Besluit om aan C. Abbenbroek c.s. te berichten, dat de quaestie in zake ver lichting van den Buitensingel behoort tot de competentie van Burg. en Weth. Benoeming van Dr. A. J. van Rhijn tot Curator van het Gymnasium. Vergunning aan de Zutph. Tramweg Mü tot overdracht harer concessie aan de MO „de Graafschap." 2 December. Benoeming van den heer W. C. Staring tot Provisor van het O. N. Gasthuis. Idem van Mr. J. B. Sölner, tot Provisor van het Bornhof. Idem van den heer L. Alberstot provisor van het Burger Weeshuis. Idem van Dr. E. J. W. Holleman, tot lid der Commissie van Toezicht op het L. O. Benoeming leden vaste Raadscommissiën. Wijziging verordening invordering school geld herhalingsonderwijs. Idem schoolgeld O. L. scholen. Besluit om inschrijving te vragen op een gedeelte bouwterrein langs den Coehoorn- singel. 23 Dec. Benoeming van D. Inklaar tot onderwijzer aan school H. 2 8

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1901 | | pagina 16