Coenenspark aan de Zutphensche IJsver- eeniging. 3 September. Herbenoeming van Mr. J. B. Sölner, als Wethouder. Herbenoeming van de Heeren Mr. J. B. Sölner, F. H. Umbgrove en B. Cuperus als Ambtenaren van den Burg. Stand. Benoeming van G. Meuleman tot onder wijzer aan school B/C. Wijziging verordening heffing schoolgeld voor de Gemeentelijke Teekenschool. Benoeming van leeraren aan de Teeken school en vaststelling hunner jaarwedden. Vergunning aan J. W. Berends tot inrich ting eener vischkweekerij in de vijvers van het Coenenspark. 16 September. Beschikbaarstelling van een of twee lokalen der openbare Lagere School in de Hoven met vrij vuur en licht, ten behoeve van het aldaar vestigen van een Landbouw- wintercursus. Vaststelling 1°. suppletoir Kohier Inkom stenbelasting, dienst 1901 tot een bedrag van 1860,99. Vaststelling verordening op het Herha- lingsonderwijs. Vaststelling verordeningen op de heffing en op de invordering van schoolgeld voor het Herhalingsonderwijs. Vaststelling verordening, regelende het openbaar Lager Onderwijs. 16 September.Vaststelling verordeningen op de heffing en op de invordering van schoolgeld voor het openb. Lag. Onderwijs. 7 October. G. E. Windemüller voor den tijd van 3 jaar begiftigd met de inkomsten van een der drie stads doctorale praebenden. Besluit tot verkoop van 31 lindeboom en, staande langs den Emmerikschen weg. Benoeming van den heer L. Kuiler tot lid der Plaatselijke Gezondheidscommissie. Benoeming van den heer C. Schillemans tot lid der Commissie van aanslag voor de Bedrijfsbelasting en andere inkomsten en van Mr. H. C Pennink tot plaatsver vangend lid dier Commissie. Besluit aan Ged. Staten te berichten, dat de Raad zich met de verscherping van het Reglement op de wegen kan vereenigen. Vaststelling der verordening, regelende de bezoldiging der Onderwijzers. Gratificatie verleend van 100,aan de onderwijzeres mej. Vetter. Eervol ontslag verleend aan Dr. S. A. van der Chijs, als Curator van het Gym nasium. 28 October. Aan Burg. en Weth. machtiging verleend om de jaarwedde van wijlen den Heer G J. v. d. Kamp over het loopend kwartaal aan de Weduwe uit te betalen. Toelating van den Heer B. A. Albers als raadslid, 2 6 27

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1901 | | pagina 15