noodzakelijkheid der klassensplitsing der H. B. school blijkt, voorloopig de door de Commissie van Toezicht aangegeven maatregelen te nemen. 6 Mei. Besluit tot ingebruikgeving van het Coe- nenspark en de Contre Escarpe voor bloe mencorso. Besluit om na verbouwing van school H met de dames der Zondagschool het gebruik daarvan voor Zondagschool te regelen. Aan den heer J. J. Stoel wordt toegestaan een ijzeren hek om het graf No. 251 op de Algemeene Begraafplaats te stellen. Vaststelling van het primitief kohier der Inkomstenbelasting tot een bedrag van 70628.13Ï. 23 Mei. Wijziging plan geldleening. 3 Juni. Eervol ontslag verleend aan den heer H. A. Ezerman als lid der PI. Gez. Commissie. Continuatie der tijdelijke aanstellingen van leeraren en huiplee raren aan de Burger- Avondschool. Besluit tot verkoop van perceelen grond op het Hoornwerk. Verhuring van een pakhuis aan de IJssel- kade aan de Deventer Stoombootmaat schappij. Idem aan Van Eijsden. Vaststelling van het reglement der Teeken- school, 3 Juni. Afwijzend beschikt op adres van den Kerkeraad der Ger. Gemeente om het bloemencorso niet op Zondag te doen houden. Aan Dr. Vorstman verlof verleend tot het plaatsen van een steen op het graf No. 313 op de Algemeene Begraaf plaats. 1 Juli. Eervol ontslag verleend aan den Heer H. J. Boldermanals Onder-Directeur en leeraar aan de H. B. School. Eervol ontslag verleend aan mej. C. de Kok, als onderwijzeres aan school B/C. Eervol ontslag verleend aan Dr. W. Sneltjes als Gemeente-Geneesheer. Benoeming van Jhr. Mr. B. de Jonge tot leeraar in de Staatswetenschappen aan de H. B. School. Benoeming van Mej. C. A. van Brink tot onderwijzeres aan school H. Verlenging aanstelling leeraren Goemans en Bernelot Moens aan het Gymnasium. Verpachting van grond aan de firma de Wed. Wigman en Zoon. Besluit om subsidie aan te vragen aan den Minister van B. Z. in zake veterinair toezicht op de veemarkt.. Burg. en Weth. gemachtigd om een ge deelte van de geleende 20C000,op prolongatie uit te zetten. Eervol ontslag verleend aan den Heer C. 22 23

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1901 | | pagina 13