j hoven van een huis aan het Oude Wand. 4 Februari. Besluit om ter gelegenheid van het huwelijk van H. M. de Koningin 400,en 400 H. L. cokes ter beschikking te stellen van de verschillende diaconiën. Besluit om H. M. de Koningin en Hoogst derzelver Gemaal op den dag van Hun huwelijk een telegram van gelukwensch te zenden. 4 Maart. Benoeming van twee leden in de Com missie tot wering van schoolverzuim. Besluit om aan de Geldersche Vereeniging voor Kunstnijverheid een subsidie van 600,te verleenen. Afwijzend beschikt op adres van J. H. Leuverman om grond aan den Boompjes- wal van de gemeente te koopen. Benoeming van den heer L. D. Wolters tot leeraar in het Boekhouden aan de Hoogere Burgerschool. Goedgekeurd het verzoek van de St. Anth. Gr. Broederschap om eene gratificatie van 5°)te verleenen aan den werkbaas E. J. Meulenbroek. Vaststelling verordening op de heffing en invordering van kade-, lig-, haven- en kraangelden. 1 April. Goedkeuring rekeningen over 1900 van de Kamer van Kooph. en Fabr., het Stede lijk Ziekenfonds, de Muziekschool en de Bewaarscholen. April. Verhuring van grond aan A. Eggink en verlaging der pacht met f 2,van J. Dijkman. Burg. en Weth. worden gemachtigd de perceelen aan den Houtwal in veiling te brengen. Aan Burg. en Weth. wordt een crediet toegestaan van 3000,voor het maken van eene nieuwe krib bij de haven. Mei. Eervol ontslag aan mej. C. M. Bolderman als onderwijzeres aan school H. Wijziging huishoudelijk Reglement voor de Commissie tot wering van schoolver zuim. Besluit tot vergrooting van school H. Besluit tot verkoop van perceelen grond op den Houtwal. Afwijzend beschikt op de adressen van J. van Dijk en anderen en een adres van J. van Dijk, betreffende verkoop perceelen Houtwal. Burg. en Weth. gemachtigd tot verkoop van iepenboomen op den Houtwal. Besluit tot het aangaan van eene geldlee- ning groot 200000. Wijziging verordening heffing kade-, lig-, haven- en kraangeld. Besluit tot ingebruikgeving vandeteeken- lokalen der Hoogere Burgerschool voor Kunstnijverheid. Burg. en Weth. gemachtigd om, indien de 20 21

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1901 | | pagina 12