VERSLAG van Burgemeester eu fstloulers aan den Baal Ier Gemeente Zutplien, over den leestaal en liet Beer Ier GASFABRIEK en ITHEIDl, neer let lienstjaar 1901. Bijlage G. De jaarlijksche schouwing der werkplaatsen en fa brieken leverde geen reden tot bemerking op. De werkplaatsen die, naar het ons voorkwam gevaar voor brand opleverden, werden dit jaar meermalen be zocht en werd vooral gelet of de bepalingen door Burgemeester en Wethouders voorgeschreven stipt wer den nagekomen, hierover konden wij niet anders dan tevreden zijn. Bij de gehouden oefeningen in de maand Juli was alles in orde; als vergoeding werd aan het personeel betaald een som van f 103,25. Namens Generale en Adjunct Generale Brandmeesters, W. H. SCHUKKING, Adj. Generale Brandmeester. Bijlage H. Onder verwijzing naar de hierna volgende verslagen van de Commissie voor de Gemeentelijke Gasfabriek en voor de Gemeentelijke Waterleiding, aan welke verslagen Burgemeester 011 Wethouders zich refereeren wordt nog medegedeeld, dat ten opzichte dier Inrich tingen het volgende in 1901 in den Gemeenteraad is verhandeld Voor kennisgeving aangenomen bericht van Provisoren van het O. N. Gasthuis, dat zij afzien van de verlichting van het Graffel met gas uit de Gasfabriek. Aangaan eener geldleening groot 200000, waaronder voor kosten der Gasfabriek: Uitbreiding 137000, Koopsom perceelen Dames Insinger 20000,— Gasvoorziening Hoven 7350, Ontslag van de huur der woningen bij de Gasfabriek. 4 Febr. 6 Mei. 5 Augs.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1901 | | pagina 121