i8 S Aug. Nieuwe vaststelling van genoemd Reglement. 16 Sept. Verordening herh. onderwijs. 16 Sept. Verordening regelende het O. L. Onderwijs. 7 Oct. Verordening regelende de bezoldiging van het onderwijzend personeel aan de O. L. scholen (met uitzondering der herhalingsscholen). 4. Instmctiën. 7 Jan. Instructie voor de Waagmeesters. Vernietiging of schorsing van plaatselijke verordenin gen had niet plaats. Belangrijkste zaken in den Raad behandeld. 7 Januari. Besluit om aan G. Braskamp te berichten, dat aan zijn verzoek om verbetering van de Kastanjelaan zal worden voldaan. Benoeming van mej. C. Kerkmeijer tot onderwijzeres aan school I. Benoeming van den heer L. G. Maaldrink tot provisor aan het Bornhof. Benoeming van den heer B. E. Onder water tot lid van de Commissie voor de Muziekschool. Instelling van eéne Commissie tot wering van schoolverzuim. Vaststelling van het Huishoudelijk Regle ment voor die Commissie. Afwijzend beschikt op het adres van het Bestuur der Afdeeling „Zutphen" van den 19 Nationalen Bond van Handels- en Kan toorbedienden om verhooging van subsidie. 7 Januari. Besluit om aan Jhr. H. A. D. Coenen te berichtendat de gemeente bereid is hem toe te laten tot uitkoop van erfpacht van de gronden aan den Linker IJseloever. Vaststelling van het 3e suppletoir Kohier der Inkomstenbelastingdienst 1900. Burg. en Weth. gemachtigd tot belee ning van aandeelen Nederlandsch West- phaalsche Spoorweg Maatschappij voor benoodigd kasgeld in 1901. Vaststelling der verordeningen op de hef fing en invordering van weegloonen in structie voor de waagmeesters. Kennisgeving van het Bestuur der Zut- phensche Telephoon Müdat voor inter communale aansluiting geen 10. extra zal worden geheven. 4 Februari. Benoeming van drie leden in de Commis sie tot wering van schoolverzuim. Verhooging van de rentegarantie ten be hoeve van den aan te leggen stoomtram weg ZutphenW arns veldV ordenHen gelo (G). Besluit tot het aangaan eener geldleening, groot 50.000ter voorziening in tijdelijke behoefte aan kasgeld, en wijzi ging en aanvulling der Gem. begrooting voor 1901. Verhuring aan den heer P. J. van Vollen-

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1901 | | pagina 11