21 a Bijlage D. 2.1 Gemeenteraad van dien zelfden datum werden benoemd tot Directeur dier inrichting, Dr. B. C. Goudsmit op eene jaarwedde van f 300, tot leeraar in het lijnteekenende heer N. Van der Hoef, op eene jaarwedde van 400,tot leeraar in het handteekenende heer J. L. Vleming, op eene jaarwedde van 35°;en tot hulpleeraren in het lijn teekenen voor den cursus 1901/1902, de heer L. E. Claus, op eene jaarwedde van 200,- en de heer D. J. van Loo op eene jaarwed de van 100,—, en zulks na aftrek van dat bedrag van de door hen aan de Burger- Avondschool genoten bezoldiging. Tevens werd beslotende aanstelling van den heer J. W. VAN Loo, als hulpleeraar bij het hout- en marmerschilderen voor den cursus I9°i/I9°2 tegen 1 Januari 1902 in te trekken, en hem met ingang van dien datum tot het einde van den cursus aan te stellen als hulp leeraar voor die vakken aan de Gemeentelijke- Teekenschool, op den grondslag van eene bezoldiging van 50,voor den geheelen cursus. Mededeeiingen voor beide inrich tingen geldende. Commissie van In de samenstelling der Commissie heeft Toezicht. de volgende verandering plaats gehad. De heer R. P. J. Tutein Nolthenius is op zijn Bijlage i). 23 verzoek wegens verandering an woonplaats eervol ontslagen in de vergadering van den Gemeenteraad van 5 Augustus. In zijne plaats werd in de vergadering van den Gemeente raad van 28 October benoemd de heer S. J. Dekker, emeritus-predikant bij de Doops gezinde gemeente alhier. De Commissie van Toezicht op het Middelbaar Onderwijs B. CUPERUS, Voorzitter J. M. van 'tHOEF, Secretaris. ZUTPHEN, 28 Februari 1902. Aan den Raad der Gemeente ZUTPHEN.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1901 | | pagina 111