2 O 6 Bijlage D. De namen der geslaagden zijn in alphabe- tische volgorde U. Fagginger Auer. M. L. Boland. G. A. Brands. D. W. Goedvriend. E. J. Harmsen. J. M. de Jonge. N. Klaassen. J. Lobstein. H. W. Reesink. A. Schregardl's. W. A. Slicker. A. M. J. S l'OLL. J. W. Vaags. W. F. van Vliet. A. Vromen. Van de Zutphensche Candidaten waren 15 mannelijke en 3 vrouwelijke leerlingenvan de mannelijke slaagden 12, van de vrou welijke 3. Van de geslaagde mannelijke leerlingen gaan 3 in den handel1 studeert voor Surnu merair belastingen 1 voor het Staats-examen A Universiteit1 aan eene handels academie te Keulen1 voor arts te Amsterdam, 1 voor Ingenieur te Hannover, 2 studeeren aan de I olytechnische school te Delft, terwijl 1 ge plaatst is aan de Koninklijke Militaire Aca demie voor Genie Indië en 1 aan die Inrich ting voor Infanterie hier te lande. Bijlage D. De Candidaten voor de militaire Academie zijn beiden geslaagd. Van de vrouwelijke leerlingen studeert 1 voor Apothekeres, terwijl de beide anderen studeeren voor eene acte Middelbaar Onder wijs Wiskunde. De vrijwillige oefeningen in den wapenhan del werden bijgewoond door 3 leerlingen der 1 Il'le klasse, 3 der IV^e klasse en 2 der Vde klasse, terwijl 4 leerlingen der IVde klasse en S der Vde klasse bij het reservekader hunnen dienstplicht vervullen. De theoretische lessen worden weder gege ven in 2 lokalen der school. Door de wel willende medewerking der militaire autoriteiten heeft het onderwijs zoo min mogelijk schade geleden ten gevolge van de instelling van het reservekader en de invoering van den persoon lijken dienstplicht. Bevordering tot De bevordering tot hoogere klassen heeft hoogere klassen, plaats gehad voor hen, die zonder her-examens tot eene hoogere klasse konden worden be vorderd in eene plechtige bijeenkomst van de Commissie van Toezicht, Directeur en leer aren en de leerlingen, op Dinsdag 9 Juli in de zaal, bestemd voor de oefeningen in den wapenhandel. Leermiddelen De gewone aanvulling der leermiddelen heeft en Gebouw. in het afgeloopen jaar plaats gehad. JDe noodige reparatiën werden aan het ge- 10 11

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1901 | | pagina 105