14 van Koophandel en Fabrieken over 1898. li Februari. Burgemeester en AVethouders gemachtigd. om de conditiën voor de pachtcontracten der gronden, gelegen aan de Hovensche zijde, weer voor 6 jaar te bestendigen. Burgemeester en AVethouders gemachtigd om de lijkenkamer bij de infirmerie, in gebruik bij het Departement van Oorlog, weder aan de Gemeente te nemen. ATraag van den heer Maaldrink over uitweg van gronden aan den Deventerweg. 6 Maart. Benoeming der Commissie tot het nazien der Gemeente-rekening en daarbij behoo- rende rekeningen. Benoeming der Commissie tot het nazien der rekeningen van da Instellingen van AVeldadigheid. Goedkeuring wijziging Reglement der Sint Anthony Groote Broederschap. Afwijzend beschikt op een adres van D. Vredenburg, om een strook grond aan de Rozengracht in koop te verkrijgen, waar door vervalt een adres van G. J. M. Ouden- ampsen Jr., om grond van de Gemeente in koop te verkrijgen. AVijziging der Gemeente-begrooting voor 1898. Aan H. T. de Haan restitutie verleend tot een bedrag van f 1,84, van zijn aanslag in de pi. dir. belasting naar het inkomen over 1898. 15 6 Maart. Aan C. de ATries restitutie verleend, tot een bedrag van f 3,50, van zijn aanslag- in de pi. dir. belasting naar het inkomen over 1898. Verschillende ontheffingen verleend van aanslagen in de pi. dir. belasting over 1898. Ingebruikgeving der boterbal voor botermijn Besluit tot het gerechtelijk vervolgen van nalatige pachters van landerijen en koopers van grasgewas. Vraag van den heer de Kempenaer, naar aanleiding van de muntgasmeter-quaestie. 10 April. Eervol ontslag aan A. J. Nijman, als Pro visor van het Burger AAreeshuis. Arerlof verleend aan Mej. G. AI. Brinkmann, onderwijzeres aan school E, tot afwezigheid van 1 Juni tot 31 Augustus 1899. Eervol ontslag verleend aan den heer J. Uiterwijk, als hulpleeraar aan de Burger- Avondschool. Definitieve benoeming van den heer H. J. Bolderman, onder-Directeur der Burger- Avondschool, tot leeraar in de stereometrie en de natuurkunde aan die Inrichting. Benoeming van drie leden van het stem bureau voor de verkiezing van leden van de Kamer van Arbeid Aan de Commissie voor de Koningin AVil- helmina Fontein" toegestaan, om op de Markt die fontein te plaatsen en die fontein daarna

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1899 | | pagina 9