12 13 Nov. Voorwaarden voor de levering van gas over gewone meters. Idem voor de levering van gas over munt gasmeters. 4. Instruction. Geene. Vernietiging of schorsing van plaatselijke verordenin gen had niet plaats. Belangrijkste zaken in den Raad behandeld in 1899. 9 Januari. Eervol ontslag verleend aan J. van der- Horst, als onderwijzer aan school E. Benoeming van J. van Horst, tot onderwij zer aan school G. Herbenoeming van Mr. J. L. A. Stolk, tot bestuurslid van de Muziekschool. Benoeming van Voorzitters en aanwijzing van leden en plaatsvervangende leden van de stembureaus in de Kiesdistricten, voor de in 1899 te houden verkiezing van leden van den Gemeenteraad. Continuatievoor een jaar, der tijdelijke aanstelling van den heer W. C. Gelton, als leeraar in de Staats- en Handelswetenschap pen aan de H. B. School. De Burgemeester gemachtigd tot verkoop van straatvuil, hak- snoei- en brandhout, gras, koren, rietgewas, papier, lompen, glas, nevenprodukten der Gasfabriek en der gelijke. 9 Januari. Burgemeester en Wethouders gemachtigd tot verpachting van landerijen en weilan den, waarvan de pacht dit jaar eindigt ol geëindigd is. n Burgemeester en Wethouders gemachtigd tof beleening van aandeelen Ned. Westph. Sp. Maatschappijvoor benoodigdkasgeld in 1899. Af- en overschrijving op de gemeente-be grooting, dienst 1898. Besluit tot het verkoopen van zes boomen in de Hoven. 6 Februari. Benoeming van Mej. J. A. A. Kumpe, tot onderwijzeres aan school II. Opheffing der pomp in de Polsbroek. Afwijzend beschikt op een verzoek van J. A. Garvelink, om hem tot 1903 te ontheffen van de verplichting, om de door hem in 1897 gekochte oppervlakte water aan den Ooe- hoornsingel, thans aangeplemt, te bebouwen. Verlenging pacht tuingrond benoorden den Warnsveldschen weg, aan J. II. Bakker JHz Afstand van een stuk grond, in de Hoven, in erfpacht, aan W. Jansen Wz. Verleenen van een subsidie, groot f 100, aan de Vereeniging „Pictura," voor eene te houden tentoonstelling van schilderijen. Aanvulling der Gemeente-begrooting, dienst 1898. Goedkeuring der rekening van de Kamer 13

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1899 | | pagina 8