10 Commissie voor de Inkomstenbelasting. C. D. Muyderman. B. Cuperus. D. Albers. Veranderingen in het personeel der Gemeente-Ambtenaren en Bedienden, gedurende het jaar. 11 Plaatselijke verordeningen enz., gedurende het jaar vastgesteld. Sti -afverorden ing en Belasting verorden ing en Verordeningen op de heffing en invordering van schoolgeld op de Openb. Lagere scholen. Idem van schoolgeld aan de Inrichtingen voor Middelbaar Onderwijs. Idem van schoolgeld op de Gemeentelijke Gymnastiekschool. Idem van leges ter secretarie. Idem van een recht voor het opslaan en bewa ren in de petroleuinloods der Gemeente, van petroleum en andere vluchtige oliën. Idem van een recht voor het vervoeren, afdoen en begraven van paarden, ezels en ander vee, in daartoe van Gemeentewege bestemden grond. 2/30 Oct. Idem van begrafenisrechten op de Algemeene Begraafplaats. 30 Oct. Verordening op de heffing van 28 opcenten op de hoofdsom der Rijks personeele belasting over 1900. 3. Verordeningen van verschillenden aard. 6 Maart. "Wijziging van het Reglement voor de Sint Anthony Groote Broederschap. 2 Oct. Verordening op de Algemeene Begraafplaats. 1. Geene. o_ 5 Sept. 2 Oct. Datum van ingang NAMEN. BETREKKING. der benoe van het ming ontslag. J. C. van den Berg. Ambten, ter secretarie. 1 Jan. O. F. Bennewitz. Id. 15 Jan. T. Domna. Hoofdagent vanpolitie 16 Aug. (def.' R. B. Hoefman. Agent 1 Mei. T. Boerman. Agent 22 Mei (voor één jaar.) H. G. Hulscher, geb. Engelsman. Vroedvrouw. 1 Jan. J. Goemans. Leeraar Gymnasium. 1 Sept. (tijd W. C. Gelton. H. B. school. 1 Sept. Dr. W. H. Denier v.d.Gon. ld. 1 Sept. (tijd.) L. D. Wolters. Id. 1 Sept. (tijd.) J. Uiterwijk. B. Av. school 1 Sept. A W. E. J. de Haan. ld. 1 Sept. (tijd.) L. E. Claus. Id. 1 Sept. (tijd J. J. Stoel. Id. 1 Sept. (def.) P. P. Zuuring. Id. 1 Sept. (tijd.) D. J. van Loo. Id. 1 Sept. (tijd.) Mej. A. C. Kerlen. Onderwijzeres school B/C. 1 Mei. J. M. Vrugtman. Id. 1 Sept. (tijd.) J. van der Yies. Onderwijzer schoolE. 1 Aug. J. Meilink. F. 1 Dec. C. G. van Munster. F. 1 Dec. J. van der Horst. F- 1 Maart. Id. G. 1 Maart. Mej. W. M. J. Priems. G. 1 Sept. E. Goldenberg. H. 1 Maart. J. A. A. Kuinpe. H. 9 Mei. 8. Bevelman. H. 1 Sept. J. Gerritsma. V ,i I* 9 Oct. Sept. •2 oct; n V V

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1899 | | pagina 7