42 Voor Middelbaar Onderwijs ITooger Onderwijs de Gymnastiekschool 722,72 408,70 139,90 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. Openbare Pompen. Deze zijn de volgende: Pomp in de Zevennoteboomstraat. in den Tengnagelshoek. op de Nieuwstad, over de Halterstraat. in de Donkere steeg. Vaaltstraat. Laarstraat. 9. op de Markt bij bet Bornhof. 10. B Ravenstraatje. 11. bij de Prankensteeg. 12. De dubbele pomp op de Groenmarkt. 13. Pomp in de Raadhuissteeg. 14. Waterstraat, hoek 's Gravenhof. 15. Kuiperstraat. 16. Bakkerstraat. 17. Heukerstraat. 18. Kaadzak. 19. Broederenkerkstraat. 20. bij de Diezerbrug. 21. in het Oude Wed. 22. in de Melatensteeg. 23. op den Paardenwal. 24. in de Kreynckstraat. 43 25. Pomp op het Oude Wand, hoek Komsteeg. 26. in de Hoven bij de school. De pompen in de Polsbroek en in de Laarstraat wer den weggenomen, nadat door een onderzoek der Gezond heidscommissie het water als drinkwater ongeschikt werd verklaard. Bij beide pompen was een standkraan der waterleiding aanwezig:. De onderhoudskosten hebben bedragen f 305,09 Straten, Pleinen en Riolen. In verband met het voornemen van H. van der Klip tot het bouwen vau nieuwe woningen langs den Graaf- Otto-Singelwerd tot verkrijging eener goede rooilijn een strook grond, zijnde het talud van den weg, koste loos aan hem afgestaanonder verplichting dit op zijne kosten aan te vullen en op te hoogen. Onder dezelfde voorwaarden werd ook aan de Wed. Visser, voor het bouwen eener nieuwe woning aldaar, de voor haar ter rein aanwezige grond (gemeentetalud) afgestaan. Aan A. J. H. Reesink werd een strookje grond afge staan langs den Emmerikschen weg, onder dezelfde voorwaarden. Aan de voorwaarden bij den verkoop van de water vlakte langs den Coehoornsingel aan J. A. Garvelink gesteld, tot het aanplempen, ophoogen en bebouwen met heeren huizen, werd in den loop van het jaar voldaan. Langs de nieuw gebouwde woningen langs den Coe hoornsingel en den Graaf-Otto-Singel werd een verhoogd bestraat voetpad aangelegd. O O

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1899 | | pagina 23