38 twee aan het Broederen Kerkplein een bij de St. Walburgskerk, een op den Nieuwstad, een op den Graaf-Otto-Singel, twee op den Paardenwalen een aan de Havenstraat. 12. De bergplaats voor petroleum aan de Noorderhaven. 13. De stadstimmerwinkel en het magazijn, met de bij- behoorende woning van den opzichter, aan liet Kerkplein. 14. De bergloods en grintbergplaatsen aan den Houtwal. 15. De bergloods aan den Yliegendijk. 16. Het machinegebouw aan de Groensteeg. 17. De lokalen in gebruik bij de naai- en breischool op den Paardenwal. 18. De lokalen in gebruik voor het magazijn der schut terij. 19. De lokalen in gebruik voor het Witte Kruis. 20. De ruïne over de Berkel. 21. 6 publicatieborden. 22. Twee openbare privaten. 23. 26 urinoirs op diverse plaatsen. 24. 27 watertrappen en spoelingen. Het urinoir in de Rosmolensteeg werd met doorspoe ling der Waterleiding voorzien. De gepleisterde achtergevel aan de binnenplaats van liet Gemeentehuis werd van de cementlaag ontdaan, op nieuw ingevoegd en gerestaureerd. Een gedeelte der goot langs de Hofstraat werd vernieuwd. De woning van den gemeentebode Kolber werd ver- 39 beterd door het leggen van een nieuwen houten vloer in de keuken. De verplaatsbare loods voor de pompmachine werd vernieuwd. Het onderhoud en schoonmaken der verschillende in richtingen geschiedde naar behooren. De kosten daaraan besteed hebben bedragen ƒ2195,575. Torens. Het onderzoek der bliksemafleiders op de torens ge schiedde naar behooren. Gebouwen bestemd voor openbaar onderwijs. Deze zijn de volgende: 1. de Bewaarschool op den Paardenwal. 2. de Bewaarschool in de Hoven met onderwijzerswo ning. 3. de school aan het Oude Wand. 4. aan de Gasthuisstraat. 5. in de Waterstraat. 6. in de Polsbroek. 7. in de Hoven. 8. op den Paardenwal met de daarbijbehoo- rende onderwijzerswoning. 9. aan den Louise-singel. 10. aan den Tadamasingel. 11. De Gymnastiekschool aan het Broederenkerkplein. 12. De lokalen voor de Rijksnormaallessen boven de school in de Waterstraat.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1899 | | pagina 21