vangsten geraamd op 521066,67 en de uitgaven op 521066,67 Zoodat die begrooting geen voor- of nadeelig slot aangeeft. HOOFDSTUK Y. Gemeente-eigendommen, Werken en Inrichtingen. A. Gebouwen, eigendommen en inrichtingen, niet bestemd voor den publieken dienst. Deze zijn de volgende: 1. Een kelder onder het Wijnhuis. 2. Eene woning aan het Oude Wand. 3. Het gebouw voor woning en koffiehuisen de beide veestallen bij de Veemarkt 4. De woning, stallen en schuur op het erve „den Brink." 5. De bad- en zweminrichting bovenstrooms op de ri vier de IJssel. 6. De badinrichting benedenstrooms. 7. De bad- en zweminrichting in de gracht langs den Graaf Otto Singel. 8. Kelder onder de Latijnsehc school. 9. Twee pakhuizen aan de IJsselkade 10. De voormalige werkschool in den Geweldigershoek in bruikleen bij de Commissie voor de kindervoe ding. 33 11. Het lokaal achter de militiezaal aan het Kerkhof, uitkomende in de Raadhuissteeg. Het aan de Gemeente in eigendom behoorende lokaal naast de boter waag in de Raadhuissteeg, in gebruik bij het garnizoen als lijkenkamer, werd als zoodanig bui ten gebruik gesteld en aan de Gemeente teruggegeven. De verschillende gebouwen werden naar belmoren onderhouden en verkeeren in goeden toestand. Op den zolder boven het verpachte gebouw bij de Veemarkt werden eenige kamertjes getimmerd. De beide zwem- en badinrichtingen ondergingen be langrijke herstellingen. Langs de zwemplaats aan den Graaf-Otto-Singel werd de afregeling langs het weiland vernieuwd. Aan den hoek der Vischpoorthaven werd een steenen trap gemaakt tot toegang naar het bovenstrooms gele gen rivierbad. De badhuizen werden geverfd. De kosten van het onderhoud aan een en ander be steed hebben bedragen f 1501,40. Gemeentegronden en Landerijen Naar aanleiding van een ingekomen verzoek om een perceel bouwgrond op den hoek der Rozegracht bij de brug te koopen, besloot uw College inschrijving hierop, met overlegging van teekeningen, te vragen. Het ter rein werd echter niet gegund. Aan den Heer van de Watering, eigenaar van een perceel naast den Drogenapstoren, werd een strook grond langs dien toren verhuurd. 3

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1899 | | pagina 18