26 13November.Aanneming van het rapport der Raadscom missie, op het adres van Provisoren van het Oude- en Nieuwe Gasthuis alhier, inzake beroep bij Ged. Staten van het Raadsbe sluit, waarbij de goedkeuring is onthouden aan eene wijziging der begrooting van 181)9 voor die Instelling. Vaststelling van de voorwaarden voor de levering van gas over gewone meters en over muntgasmeters. Vaststelling 2e Suppletoir Kohier der In komstenbelasting voor 1899, tot een bedrag- van 644,515. 4 December. Eervol ontslag aan G. J. Reerink als on derwijzer aan school B/C. Onderhandsche verhuring van een perceel gemeentegrond aan L. Albers. Een jaarlijksch subsidie van f 100,ver leend aan de Afdeeling Zutphen van den Nationalen Bond van Handels- en Kantoor bedienden in Nederland. Den heer D. Albers Wz., voor den tijd van één jaar begiftigd met de inkomsten van eene der drie stads doctorale praebenden, voor zijn zoon Casparus. Besluit aan de Algemeene Arbeidersvere niging te berichtendat aan haar verlan gen, om het minimum verbruik van gas per muntgasmeter te bepalen op 200 M3, voorloopig is voldaan, enz. Vergunning aan H. Eenink te AVarnsveld, 27 tot het plaatsen van een ijzeren hek om een graf om de Algemeene Begraafplaats. 4 December. Besluit om aan J. N. AViggers c.s. te be richten, dat op hunne bezwaren, betreffende de verbetering der Zuiderhaven door uitdie ping, zal worden gelet. Benoeming van de heeren C. G. Lagerweij, G. J. Verweij en C. M. Henny, respectie velijk tot Provisoren van het Oude- en Nieuwe Gasthuis, van het Bornhof en van het Burger AVeeshuis. Herbenoeming van den heer Dr. B C. Goudsmit tot lid der Commissie van Toe zicht op bet Lager Onderwijs. Herbenoeming van de heeren Dr. A. J Oort, C. G. Lagerweij, Dr. J. M. van 'tHoft en B. Cuperus, tot leden der Commissie van Toezicht op het Miidelbaar Onderwijs. Benoeming van de leden der vaste Raads- commissiën. Vergunning aan de firma J. II. Bakker Co., tot het verleggen van de brug over de Bin nengracht aan den Boompjeswal tot vóór haar tuin, beoosten dien wal. Goedkeuring der begrootingen van het Oude en Nieuwe Gasthuis, het Burger AVeeshuis, de Sint Anthony Groote Broederschap, het Bornhof en de Sint Anne Broederschap, voor 1900. Restitutie van betaalde Inkomstenbelasting aan R. G. B. van Overveldt, te Venlo.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1899 | | pagina 15