24 voor 1899, voor zooveel betreft den aankoop van vhet Graff el." 2 October. Afstand van een strook grond aan den Ein- merikschen weg, aan A. J. H. Reesink. Ontheffing en restitutie van Inkomstenbe lasting over 1899. "Wijziging der verordening op de heffing van schoolgeld op de openbare lagere scholen. Vaststelling van verordeningen op de hef fing en invordering van leges ter Secretarie. Idem van verordeningen op de heffing en invordering van het recht voor het opslaan en bewaren in de petroleumloo Is der ge meente van petroleum en andere vluchtige oliën. Idem van verordeningen op de heffing en invordering van een recht voor liet vervoe ren, afdoen en begraven van paarden, ezels en ander vee. Idem eener verordening op de Algemcene Begraafplaats. Idem van verordeningen op de heffing en invordering van begrafenisrechten op de Al- gemeene Begraafplaats. 30 Verhuring aau de Zutphensche IJsvereeni- gingvan den grooten vijver in het Coe- nenspark. Ter afdoening aan Burgemeester en Wet houders opgedragen een verzoek van Dr- Oort, om voor de Zondagsschool het gebruik van eenige schoollokalen te mogen hebben. 25 30 October. Verhuring van een strook grond aan C. J. van de Watering. Wijziging der verordening op heffing van begrafenisrechten op de Algemeene Begraaf plaats. Een crediet van f 3200,verleend voor den aanleg eener zware gasbuis langs den Martinetsingel. Vaststelling der rekeningen over 1898 van het Gebroeders Bakkers Weeshuis, het Da vid Evekinksfondsde Sint Anthony Groote Broederschap, het Burger Weeshuis, het Bornhof, het Oude- en Nieuwe Gasthuis en de Sint Anne Brooderschap. Opdracht der levering va li een electrischen waterstandsaanwijzer voor de Waterleiding aan de Bell Telephooa Maatschappijvoor de som van f 725,—, onder bepaling, dat de Zutphensche Telephoon-Maatschappij, na mens de Bell Telephoon Maatschappij, den aanleg en het onderhoud der verbiudingen op zich neemt voor een jaarlijksch bedrag van f 75,gedurende den tijd van 5 jaar. Vaststelling der gemeente-begrooting voor 1900, met bijbehoorende begrootingen. 13November.Eervol ontslag aan Dr H. D. Tjeenk Wil link als leeraar in de Plant- en dierkunde aan het Gymnasium, de Hoogere Burger school en Bchool A. Benoeming van C. G. van Munster, tot on derwijzer aan school F.

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1899 | | pagina 14