22 een gedeelte talud langs de Westzijde van den Emmerikschen weg. 5 September. Vaststelling van verordeningen op de bef fing en invordering van schoolgeld aan de Inrichtingen voor Middelbaar Onderwijs in deze Gemeente. Idem van verordeningen op de heffing en invordering van schoolgeld op de Gemeen telijke Gymnastiekschool. Idem van verordeningen op de heffing en invordering van schoolgeld voor de openbare lagere scholen in deze Gemeente. Besluit tot het gerechtelijk doen vervolgen van een nalatigen betaler van gasr< ohten. Oninbaarverklaring van pachtsommen, ver schuldigd door pachters van gemeente-lan- derijen. Aanvulling, af- en overschrijving en beta ling uit den post voor onvoorziene uitgaven der gemeente-begrooting, dienst 1899. Staking van stemmen over het voorstel van Burgemeester en Wethouders, tot goedkeu ring der wijziging van de begrooting voor het Oude- en Nieuwe Gasthuis, dienst 1899. Aankoop van het Rijk van eene kade, loo- pende over het Helbergenvoor de som van f 25, Verhuring aan de Algemeene Arbeiders- Vereeniging alhier, van een terrein, zijnde de benedentuin, gelegen bezuiden de H. B. School en bewesten het aan genoemde ver- 23 eeniging toebehoorend pand in de Water straat. 5September. Intrekking van den thins, ad f 0,30, rus tende op bovengenoemd perceel. Voor kennisgeving aangenomen de mede- deeling van den Voorzitter, dat op 31 Augus tus 1899 de Wilhelmina-fontein aan de Gemeente is overgedragen. B In dank aanvaard en in het archief gede poneerd, een van de dames Matthes ont vangen portret van den vroegeren archivaris dezer Gemeente, Mr. R. W. Tadama. 2 October. Wijziging van het Raadsbesluit tot het ver- leenen van rente-garantie aan de heeren C. W. Vrijland en Jhr. A. L. van Schuylen- burch, voor den aanleg en de exploitatie van den tramweg ZutphenEmmerik. Eervol ontslag aan J. Meilink als onder wijzer aan school F. Verhuring van de gebouwen op de Vee markt c.a., voor den tijd van 4 jaren, aan den tegen woordigen huurder A. J. Klaas- sen, voor de som van f 1100,'sjaars,. Verworpen het voorstel van den Voorzitter, om het adres van J. L. Siemens, om ge bruik van de boterhal te mogen maken voor lawn-tennis, te verzenden naar Burgemeester en Wethouders, ter afdoening. Goedkeuring van de aanvulling der begroo ting van het Oude- en Nieuwe Gasthuis

Jaarverslagen gemeente Zutphen (1851-1945) | 1899 | | pagina 13